Peter Bažík vsadil na Bon Joviho: „Vlastní věci budu zpívat, jestli se dostanu dál.“

X Factor - Peter Bažík Foto: X Factor - Peter BažíkFoto: All

V nedělním dílu X Factoru to na pódiu osmadvacetiletý Peter Bažík skutečně rozjel, jeho výkon porotu nadchnul, a proto jej poslali do dalších kol se třemi ANO. Přinášíme vám rozhovor!

 

Už si se někdy přihlásil do podobné soutěže?

V roce 2006 jsem byl v Superstar - až tam jsem vlastně začal zpívat, při poslechu jsem se vůbec nepoznal, zpíval jsem falešně, ale nevěděl jsem, co s tím mám dělat.

Proč ses přihlásil do X Factoru?

Rozhodl jsem se z více důvodů, trvalo mi 8 let, než jsem zjistil, že nemůžu dělat nic jinýho než hudbu. Zkoušel jsem dělat i jiný věci – prodavače elektroniky, hledal jsem si práci i jako taxikář, cokoliv jsem mohl, dokonce i skladníka. X Factor neberu jako prestiž, ale jako pomocný žebřík. Mám svoje projekty, který chci dotáhnout do konce, a tohle zviditelnění tomu může pomoct. Kdybych to vyhrál, tak bych to urychlil.

Máš přítelkyni?

Mám manželku, která mě podporuje – seznámili jsme se až po Superstar, ona mě během tý soutěže nesnášela, protože jsem působil jako mladej sladkej chlapeček. No já jsem vždycky inklinoval k rocku, tam jsem se tomu nějak zvláštně vyhnul. Pak zjistila, že jsem jiný, chodili jsme spolu na procházky a potom jsme se vzali. Teď máme 8měsíční dceru.

Máš trému?

Kdybych to dělal pro sebe, tak trému určitě mám, ale tohle nedělám jen pro sebe...

Video: Peter Bažík

 Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Článek

XF Factor 2014 to nejlepší z prvního dílu

Tentokrát si to rozdají muži: Hlasujte, který z nich byl nej!

Tentokrát jsme se zaměřili na nejlepší výkony mužů, samozřejmě že těch pěvecké! Kdo to na pódiu pořádně rozpálil a kdo měl hlas tak silný, že se vám z něj srolovaly ...

Článek

X Factor - Celeste

Jak by měl vypadat vítěz X Factoru? Zeptali jsme se Celeste!

Mladičká Celeste Buckingham a její porotcování v X Factoru bylo pro spoustu lidí velkým překvapením. Její věk jí však nezabránil v tom, aby byla upřímná, empatická a ...

Článek

X Factor - 6. DÍL  - Obrázek 9

Nejvtipnější vystoupení? Jirka rozesmál i Ota!

Nejvtipnějším vystoupením bylo jednoznačně to Jirky Chadraby. Jeho roztomilost a spontánní reakce odzbrojily úplně každého, dokonce i Oto Klempíře!

Článek

X Factor - Ondřej a Oto

Jak by měl vypadat vítěz X Factoru? Ondřej i Oto mají jasnou představu!

Naši pánové porotci už za sebou mají 6 castingových kol. Jak je zvládli? A jak by měl podle nich vypadat vítěz X Factoru? Oto i Ondřej na to mají zcela jasný názor!


reklama