První finálové kolo X Factoru je za námi! Soutěž opustila Marina Laduda!

X Factor - 1. finálové kolo - Marina Laduda 1 Foto: X Factor - 1. finálové kolo - Marina Laduda 1Foto: All

Dnešním večerem odstartovala finálová kola světoznámé pěvecké soutěže X Factor. Finálová osmička předvedla, co umí, jejich mentoři zase kolegům porotcům ukázali, jak silní jsou jejich svěřenci. Nyní jich je jen 7!

Během celého večera jste měli možnost hlasovat pro svého favorita prostřednictvím SMS. Každý ze soutěžících dostal přidělené konkrétní čtyřčíslí a vy, diváci X Factoru, jste mohli právě dané čtyřčíslí posílat na telefonní číslo 906 02 10.

Ti dva interpreti s nejnižším počtem hlasů si dali na konci přímého přenosu souboj o záchranu a o jejich osudu pak rozhodli porotci! Dnes večer byli těmi, kteří od televizních diváků obdrželi nejméně hlasů, Matěj Vávra a Marina Laduda.

Oba dva ze sebe museli vydat to nejlepší, aby přesvědčili porotce, že právě oni si zaslouží druhou šanci! Porotci nakonec rozhodli o tom, že soutěž opustí Marina Laduda.

My Marině přejeme hodně štěstí.

Na první živý přenos se můžete podívat zde:

Na první rozhodnutí zde:

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Článek

X Factor - Simon Cowell - Obrázek 2

Simon Cowell vzkazuje všem divákům: Česko má X Factor!

X Factor je televizní pěvecká soutěž pocházející z Velké Británie, konkrétně z pera Simona Cowella, nechvalně známého porotce s vybroušeným ostrým jazykem, o který se v ...

Článek

X Factor - Celeste

Jak by měl vypadat vítěz X Factoru? Zeptali jsme se Celeste!

Mladičká Celeste Buckingham a její porotcování v X Factoru bylo pro spoustu lidí velkým překvapením. Její věk jí však nezabránil v tom, aby byla upřímná, empatická a ...

Článek

X Factor - Ondřej a Oto

Jak by měl vypadat vítěz X Factoru? Ondřej i Oto mají jasnou představu!

Naši pánové porotci už za sebou mají 6 castingových kol. Jak je zvládli? A jak by měl podle nich vypadat vítěz X Factoru? Oto i Ondřej na to mají zcela jasný názor!

 

reklama