Ricco a Claudia: „Nezpíváme pusou, ani hrdlem. Zpíváme srdcem.“

X Factor - 2. finále - Ricco a Claudia 1 Foto: X Factor - 2. finále - Ricco a Claudia 1Foto: All

Duo Ricco a Claudia již na prvním castingu nasadilo laťku hodně vysoko - nejen, že zazpívali naprosto skvěle, až je publikum i porotci odměnili standing ovation, ale rozplakalo i naší Sisu! A pořád jedou dál!

 

Přes Bootcamp a Judge´s Houses se Ricco a Claudia dostali do finálových kol, kde se čekalo, jak si povedou. Všichni čekali, jak moc ovlivní Riccův handicap celkové vystoupení, jak se jejich show obejde bez křepčení po pódiu.

Už v 1. finále ale tihle dva dokázali, že nepotřebují nic víc než své hlasy, nic víc než publikum.

Píseň Hallelujah dali s takovou vervou a takovým procítěním, až divákům vstupovaly slzy do očí. Pro někoho možná až příliš přeslazenou a emotivní masku sundali v 2. finále, kde zpívali píseň Purple rain.... Tehdy muselo být všem jasné, že tihle dva zazpívají cokoliv a obejdou se bez dramatických písní a okázalých výstupů!

Jsou prostě dobří - to je bez debat. Jak moc, to se ukáže už tuto neděli ve 20:15 na Primě - čeká nás totiž Velké finále, kde se rozhodne o absolutním vítězi. I Ricco a Claudia budou potřebovat vaše hlasy! Pokud je chcete podpořit, není nic snadnějšího než jim poslat SMS!

My jsme s nimi udělali rozhovor, co nám prozradili?

Video: Rozhovor Ricco a Claudia


Video: Vystoupení Ricco a Claudia


Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Článek

X Factor - 1. finálové kolo - Ricco a Claudia 1

Neuvěřitelný výkon dua Ricco a Claudia. Jak probíhaly přípravy? A jaký je vlastně mentor Oto?

Ricco a Claudia podávali v průběhu celého X Factoru skvělé výkony a svou pověst neztratili ani v prvním finálovém kole! Jejich výkon byl prostě skvělý!

Článek

X Factor - JH1 - Oto Klempíř - Obrázek 5

Ricco a Claudia: Fantastický výkon z Judge´s Houses (Domy porotců)

Během nedělního Judge´s Houses jsme se dozvěděli první 4 soutěžící, kteří se budou účastnit finálových kol. Jedněmi z nich budou i Ricco a Claudia. Duo, které podalo ...

Článek

X Factor - JH - Ricco a Claudia - Obrázek 4

TOP 20: RICCO A CLAUDIA - výhru přejeme sobě! Co všechno na sebe ještě práskli?

Vystoupení dua Ricco and Claudia je jedním z nezapomenutelných zážitků z castingových kol! Rozplakali diváky i porotu, přičemž Sisa nemohla dojetím téměř ani mluvit! Znáte ...


 

reklama