Rusínsky Holosy - kapela, která zaplnila pódium X Factoru!

X Factor - 5. DÍL - Obrázek 5 Foto: X Factor - 5. DÍL - Obrázek 5Foto: All

Jistě už jste zaregistrovali, že X Factor je soutěž, které se mohou účastnit i hudební kapely. Taková, která přijde už tuhle neděli, však v soutěži nemá obdoby. Jmenuje se Rusínsky Holosy. Víte, jakou práci dá dostat je na jednu fotku?!

 

A proč to? Zkuste si tipnout, kolik jich tam je - myslíme ve skupině. Ani 5, ani 10, ani 15, ale 20! Jenom nastoupení všech na pódium trvalo několik minut! Nejmladšímu členovi je 18, nejstaršímu 70 let! Přinášíme vám exkluzivní rozhovor, za všechny odpovídal Kristián Huňara.

Jak jste se dali dohromady?

Já jsem to dal dokopy, nejdřív jsem založil v Humenném 40 člennou skupinu, ale polovina nás odešla. Měli jsme nějaké finanční neshody. S novou kapelou působíme 3 roky. Prostě jsme se vyselektovali od lidí, který kradou, odírají jiný lidi.

Proč jste se přihlásili do X Factoru?

X Factor byl můj podnět, zahrávali jsme si s myšlenkou na Česko Slovensko má talent, ale bylo to takový všeobecný – tohle je zpěvácký a my jsme zpěvácká skupina. Chtěl jsem dát i šanci pánům, který maj 70 a asi už v životě nic podobného nezažijou. A taky chci ukázat lidem, že i Rusíni umějí zpívat!

Co hrajete za žánr?

Hrajem poprock i folklór, ten ale upravujem do modernější podoby. Hráváme celé léto na festivalech i v zahraničí...Máme i vlastní věci, hodně...finišujeme CD, vyjde na trh v dubnu...

Máte trému?

Z těch, co tu jsou, jich má trému asi 5, ostatní ne.

Máte nějaké motto?

Jasně: Je jedno, že Slovensko je multikulturní společnost. Naší společnou řečí je hudba!

Malou ochutnávečku najdete v našem videu:

Sledujte jejich vystoupení už tuhle neděli na Primě ve 20:15!

 Nezpomínejte ani na náš Facebook: www.facebook.com/xfactorcesko

Článek

X Factor Stage - Obrázek 2

V neděli ve 20:15 na Primě: X Factor a další várka zpěváků: dva bratři rozčílí Otu a Kamila jej zas vyvede z omylu!

Už za pár dnů vám naservírujeme další dávku zpěváků, úžasných vystoupení i nevšedních životních příběhů - 5. díl castingových kol X Factoru je tady!

Článek

X Factor - 5. DÍL - Obrázek 3

Drsný Christián předvede v neděli svoje umění a nabroušený jazyk: „Jsem rodinný typ,“ říká o sobě!

Christián Dergounov porotu zaujal na první pohled svým vzhledem, hned potom svým osobním příběhem a nakonec i svým osobitým rapem! Jestli to stačilo na to, aby ho poslali ...

Článek

X Factor Stage - Obrázek 1

Sledujte už tuto neděli: další díl X Factoru bude nadupaný talenty!

Nedělní večer bude opět v zajetí X Factoru - uvidíte 5. díl castingových kol a krev v žilách vám rozproudí opět pěkná řádka účinkujících!

Článek

X Factor 4. DÍL  - Obrázek 8

Sympatický blonďák Radim Filgas: „Já nejradši zpívu.“

Radimovo vystoupení porotu moc potěšilo, tklivá píseň rozněžnila dámy a i Ondřej mu přiznal jistou dávku sympatií. Připomeňte si, jak to všechno bylo!

Článek

Sisa v saku

Celeste a Sisa: Porotkyně, které se umí oblékat! Zaměřili jsme se na jejich saka!

Obě naše porotkyně, Sisa Lelkes Sklovska i Celeste Buckingham, jsou ženy na svém místě – ke své roli porotkyně přistupují velice zodpovědně, jsou profesionální, zábavné i ...


reklama