Sára se na pódiu zhroutila, porota se jí snažila dodat odvahu. Zvládne Sára své vystoupení?

X Factor - 3. díl Faltová Foto: X Factor - 3. díl FaltováFoto: All

X Factor je sice pěvecká soutěž, z níž může vyjít jen jeden oficiální vítěz. To ale neznamená, že jsou v X Factoru zakázána malá osobní vítězství – sama nad sebou, nad svým strachem, nad těmi, kteří v nás nevěřili. Ta se na pódiu dějí pořád!

X Factor není jen o zpěvu, je i o pocitech, o příbězích, o problémech, které má každý z nás. Zpěváka totiž neutváří jen jeho hlas, ale celý jeho život. Právě ten celek vytváří v člověku X Factor! To něco, neuchopitelné, nepolapitelné, to, co si v žádném obchodě nekoupíte.

Funkcí naší hvězdné poroty není jen říkání ANO nebo NE na výkony soutěžících – porota všechny vnímá jako samostatné osobnosti, odhaduje, co se v nich skrývá, co stojí za jejich trápeními a jaký je jejich životní příběh – snaží se vyslechnout, podpořit, dodat odvahu a sebevědomí, když je to třeba.

Už tuto neděli uvidíte, jak moc se naše porota snažila pomoct patnáctileté Sáře. Jak to dopadlo? Na to si počkejte už tuhle neděli, ve 20:15 na Primě a držte Sáře palce!

Video: Sára


Video: 3. díl X Factoru

Článek

XF - Obrázek 1

3. díl X Factoru: Zpěvák z ulice i sex na pódiu!

Za pár dní vás čeká 3. díl castingových kol X Factoru, ve kterém toho opět uvidíte víc než dost! Fantastická vystoupení, neuvěřitelné výkony i dechberoucí hlas - to ...

Článek

X Factor - 3. díl - Grüner

Exekuce z něj udělala pouličního zpěváka: „Tu práci miluju,“ říká. Strávili jsme s Lukášem odpoledne na ulici

Třetí díl castingových kol bude opět plný zajímavých zpěváků. Jednou z nejvýraznějších postav bude pětadvacetiletý Lukáš Grüner. Je originální, roztomilý (takovým tím ...

Článek

X Factor - 3. díl - Ladies

Další díl nejlepší pěvecké show X Factor: Jedinečná vystoupení i neuvěřitelné lidské osudy!

Již za pár dní uvidíte další díl světoznámé pěvecké soutěže X Factor! Na co všechno se můžete těšit?

 

reklama