SEZNAMTE SE S TOP 20: SKUPINY- Představujeme vám 5 nejlepších!

X Factor - Judges Houses - Skupiny Foto: X Factor - Judges Houses - SkupinyFoto: All

Letošního česko-slovenského ročníku X Factoru se účastnila i spousta hudebních skupin. V Bootcampu musely skupiny ukázat, že si účast v dalších kolech zaslouží. Které z nich postoupily?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

The Moment

Skupina The Moment se skládá ze 4 mladých dívek ve věku 15 a 16 let. Holky spolu chodí na soukromou konzervatoř, kde vznikl i nápad dát se dohromady a zúčastnit se X Factoru. Holky jsou bláznivé a postup do dalšího kola si moc přály! K jejich obrovské radosti se jim to povedlo!

Video: The Moment


Lady Jam

X Factor - 3. díl - Lady Jam

Skupina Lady Jam se také dala dohromady jen díky X Factoru – před vystoupením v castingovém kole spolu hráli jen 3 týdny! Jejich neotřelé pojetí písní ve stylu akustického jamu porotce zaujalo a osobitost si ponechali i do Bootcampu. Naštěstí se to osvědčilo i tam!

Video: Lady Jam

Crabslide

Chlapecká skupina ze Slovenska roztančila diváky a dokonce rozezpívala porotce! Jejich vystoupení patří k tomu nejlepšímu, co jste mohli v X Factoru vidět a pořádně si ho užili všichni, Oto dokonce rapoval! Klukům to vyšlo i v Bootcampu!

Crabslide - Obrázek 2

Video: Crabslide


Duo Ricco a Claudia

Ricco a Claudia se od ostatních liší na první pohled: Ricco je totiž po autonehodě upoután na invalidní vozík. Porotu i diváky chytnul za srdce nejen svým strastiplným životním příběhem, ale i zpěvem, který úžasně doplňuje jeho pěvecká partnerka Claudia.

X Factor 2. díl Ricco a Claudia

Video: Ricco a Claudia


Dívčí trio

Samostatně by neprošla ani jedna z nich, naši porotci jsou však kreativní a rozhodli se je dát dohromady! Holky, Jitka Moulisová, Katarína Talánová a Laura Vizváryová, tak už v druhém kole Bootcampu vystupovaly jako skupina! Jejich společný výkon porotce nadchl, a tak se je rozhodli poslat dál!

X Factor - Bootcamp  - Obrázek 4

Video: Dívčí trio

Anketa

X Factor - TOP20 - Skupiny

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Článek

X Factor - Lukáš a Tibor

Lukáš a Tibor a jejich příprava na vystoupení: Jak se vypořádali se stresem? Po svém!

Nejnovější díl X Factoru, tzv. Bootcamp, byl nejspíš tím nejtěžším, čím museli naši soutěžící projít. Obrovské množství stresu, zklamání i pláš - to všechno bylo jeho ...

Článek

X Factor - Dáša a Katarína

Dáša a Katarína: Kontrastní dvojice, která to na pódiu napálila!

Další dvojicí, které vzájemná spolupráce úžasně sedla, byla ta skládající se z Dáši Šárközyové a Kataríny Ščevlíkové. Holky, přestože každá úplně jiná, si padly doslova do ...

 

reklama