Sisa a Celeste ve 2. finálovém kole? Oslňující, překrásné, šik!

X Factor - Celeste a Sisa 2. Finále Foto: X Factor - Celeste a Sisa 2. FináleFoto: All

Celeste Buckingham i Sisa Sklovská jsou právoplatnými členkami naší hvězdné poroty, od mužské části se však liší tím, že za porotcovský stůl přináší ještě něco navíc – krásu, šarm a styl! Jak jim slušely outfity z druhého finále?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sisa

X Factor - Sisa Sklovska

Sisa Sklovska se ráda halí do černé, proto byly její bílé šaty, které oblékla při příležitosti 2. finálového kola, naprostým překvapením. Oproti předchozím outfitům byl právě tenhle o dost mladistvější, modernější, přesto slavnostnější a Sisa vypadala lépe než kdykoliv předtím!

Základ šatů tvořila bílá krajka a podšívka v tělovém odstínu – celý povrch šatů byl zdoben bílými korálkovými prověsy, které byly poskládány tak, aby co nejvíce lichotily Sisině štíhlé postavě. A svou práci odvedly opravdu dobře! Úzká zdobená ramínka a dokonalý tvar výstřihu, který vnadám naprosto lichotil, ale výsledný efekt nebyl ani v nejmenším vulgární, jen dodávaly šatům na exkluzivitě!

Sisa dodala šatům pořádnou dávku současného šmrncu výraznými náušnicemi, které se k šatům perfektně hodily – zbytek byl však jednoduchý a prostý – hladký účes, holý krk i svěží make-up, který z naší porotkyně udělal šik ledovou královnu!

Tohle se opravdu povedlo, my tleskáme a dáváme 10 bodů z 10!

Celeste

X Factor - Celeste Buckingham

Celeste Buckingham je mladá dívka s neobvyklou krásou, na začátku X Factoru jsme ji vídali v jednoduchých usedlejších modelech, které její nespoutanost spíše potlačovaly. To, co předvedla ve 2. finálovém kole ale bralo dech!

Neonově oranžové šaty byly do očí bijící, ale tím správným módním způsobem – obepnuté, na zem dlouhé, s geometrickými vsadkami v jiném, temnějším odstínu, které protahují Celestinu postavu až do nebes!

V duchu outifitu „tón v tónu“ pokračovala porotkyně i v oblasti doplňků – maxi řetězy, jejichž barva byla identická s tmavší variantou oranžové na šatech, byly tak výrazné a překvapující, že se staly neodmyslitelnou součástí šatů. Jednoduchý účes na jednu stranu šaty perfektně doladil, jedinou výtku bychom možná měli k líčení. To bylo příliš klasické a tmavě oranžová rtěnka Celeste dělala o něco starší. Přitom zářivě oranžové rty jsou už několik sezon horkým trendem v líčení a světlejší odstín rtěnky by také víc seděl k divokosti šatů.

Jinak byl však Celestin vzhled téměř dokonalý!

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Těšte se na Velké finále už tuto neděli ve 20:15 na Primě, budeme znát vítěze X FACTORU!


Článek

X Factor - 1. finále Celeste a Sisa Sklovská

Celeste a Sisa, jak jim to slušelo v prvním finále?

Sisa Lelkes Sklovska i Celeste Buckingham jsou ozdobou naší hvězdné poroty a za porotcovským stolkem vždy skutečně září! Dnes jsme se zaměřili na jejich finálové outfity. ...

Článek

Sisa v saku

Celeste a Sisa: Porotkyně, které se umí oblékat! Zaměřili jsme se na jejich saka!

Obě naše porotkyně, Sisa Lelkes Sklovska i Celeste Buckingham, jsou ženy na svém místě – ke své roli porotkyně přistupují velice zodpovědně, jsou profesionální, zábavné i ...

Článek

 ČERNO-ČERNÉ OUTFITY

Sisa a Celeste a jejich verze černo-černých outfitů! Jak se vám líbí?

Jsou talentované, úspěšné, slavné a obdivované, navíc jsou krásné a mají fantastickou postavu, které by slušel i pytel od brambor. Co ale opravdu nosí? Pojďte se s námi ...

Článek

Make-up z backstage

Krásky Sisa a Celeste: Jak to dělají? Zkuste make-up v jejich stylu!

Naše dvě porotkyně – Sisa Lelkes Sklovska a Celeste Buckingham jsou každá úplně jiná: zatímco jedna je zkušená pěvkyně a operní diva, druhá je se svou kariérou na začátku, ...

 

 

reklama