Sledujte už tuto neděli: další díl X Factoru bude nadupaný talenty!

X Factor Stage - Obrázek 1 Foto: X Factor Stage - Obrázek 1Foto: All

Nedělní večer bude opět v zajetí X Factoru - uvidíte 5. díl castingových kol a krev v žilách vám rozproudí opět pěkná řádka účinkujících!

 

Třeba hned Martin Goncalves, příjemný vtipálek, který si okamžitě získá sympatie porotců a který je mimochodem dost sexy! Jestli zazpívá tak dobře, jak na pódiu vypadá, na to si počkejte do neděle! Do houpavých rytmů vás hodí i trio Menu, které je vlastně takovým rodinným podnikem, jestli bude jejich výkon a energie na postup stačit, to vám zatím neprozradíme! Těšte se i na další vystoupení, bude o co stát!

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Článek

X Factor 4. DÍL  - Obrázek 8

Sympatický blonďák Radim Filgas: „Já nejradši zpívu.“

Radimovo vystoupení porotu moc potěšilo, tklivá píseň rozněžnila dámy a i Ondřej mu přiznal jistou dávku sympatií. Připomeňte si, jak to všechno bylo!

Článek

X Factor - Rock Reunion

Video: Rock Reunion ukázali více, než jsme čekali! Zjistili jsme, jestli mají holky a jací jsou vlastně punkáči!

4. díl X Factoru se vám vryl do paměti skvělými výkony, který mimo jiné předvedla i kapela Rock Reunion. Chlapci ukázali více, než se po nich chtělo!

Článek

X Factor 4. DÍL  - Obrázek 9

„Největší fanynku už mám,“ říká dvacetiletý Marek Hoffreiter. Na pódiu ho málem zastavila tréma! Pak dostal 4x ANO!

Marek Hoffreiter byl na pódiu evidentně hrozně nervózní, klepal se a bál se podívat porotcům do očí. Naštěstí ale vše dopadlo dobře!

Článek

X Factor - Tereza Feltlová

Oto tvrdí : "Zrodila se hvězda, až na ten outfit." Co nám na sebe práskla Tereza Feltlová?

Poslední v našem výčtu nezapomenutelných vystoupení 4. dílu X Factoru je Tereza Feltlová – slečna, jejíž hlas porotu naprosto uchvátil. Její puntíkaté šaty jí asi opravdu ...

reklama