Souboj porotců: Kdo koho převálcuje? Budete se divit!

X Factor - krásky v 6. dílu  Foto: X Factor - krásky v 6. dílu Foto: All

Pro všechny z naší hvězdné poroty je jejich působení na takovémto postu velkou premiérou. Všichni se však s tou obrovskou zodpovědností popasovali skvěle a každý si vytvořil svůj osobitý přístup. Někdy je to však boj! Tentokrát to bude souboj muži vs. ženy! Sledujte nás v neděli ve 20:15 na Primě!

 

Sisa i Celeste dodávají porotě nejenom krásu a šarm, ale i ryze ženský akcent, který je občas s mužskou částí poroty ve velkém kontrastu! Tak tomu bude i v nedělním dílu X Factoru, kde se rozjede ostrý souboj mezi Ondřejem s Otou a Celeste se Sisou – dámy totiž ukážou, že se těmi dvěma rozhodně nenechají ovlivnit, a už vůbec ne zastrašit! Umí si prosadit svou, i když se je kolegové porotci budou snažit vyprovokovat. 

Oto trefně okomentuje přítomnost další pohledné slečny: „Máme stejnej problém - vy, já a Ondra.“ a Ondra dodá: „My jsme ale vždycky objektivní!“

Celeste se už zmůže jenom na: „Jak puberťáci!“

Všechno uvidíte už v neděli na Primě, malou ochutnávečku z „porotcovského battlu“ vám přinášíme už dnes! Nenechte si ujít již v neděli ve 20:15 na Primě!

Video:


Článek

X Factor - 6. DÍL  - Obrázek 10

V neděli na pódiu X Factoru opravdová jeptiška? Bulvár tvrdí něco jiného! Máme exkluzivní rozhovor o její víře!

Už tuto neděli se na pódiu X Factoru objeví někdo, koho byste tam nejspíš nečekali: jeptiška! I na naši hvězdnou porotu bude působit trochu jako zjevení.

Článek

X Factor - 6. DÍL

6. díl X Factoru vás zaručeně pobaví! Postará se o mimo jiné to Jirka, Laura a Igor!

Už za pár dnů nás čeká další, v pořadí už 6., díl castingových kol X Factoru! Ještě jednou se s námi podívejte na ty, kteří přišli na velké pódium Incheba arény zkusit své ...

 

reklama