Soutěžte s X Factorem a vyhrajte Xbox! Už dnes!

X Factor 2014 Foto: X Factor 2014Foto: All

Televize Prima vám u příležitosti prvního vysílání světoznámé pěvecké soutěže X Factor připravila úžasné překvapení v podobě soutěže, ve které můžete vyhrát Xbox! Stačí jen trocha počítání! Jdete do toho?

 

 

Vyhrát může opravdu každý: stačí, když spočítáte, kolik je písmen „X“ v textu i grafice celého vydání deníku Blesk ve vašem městě nebo deníku Metro s datem 7.3. 2014, u obou včetně inzerátů v celém deníku i inzerce televize Prima na X Factor (nepočítá se obsah zachycený na fotografiích).

XBOX 360XBOX 360

 

U deníku Metro zašlete SMS ve tvaru „XFMmezeraODPOVEDmezeraPRIJMENImezeraMESTO“ na číslo 906 02 03. Tři výherci, kteří budou nejpřesnější (v případě shody vyhrávají tři nejrychlejší z nich), vyhrávají 1x Xbox 360.

U deníku Blesk zašlete SMS ve tvaru „XFBmezeraODPOVEDmezeraPRIJMENImezeraMESTO“ na číslo 906 02 03. Tři výherci, kteří budou nejpřesnější (v případě shody vyhrávají tři nejrychlejší), vyhrávají 1x Xbox 360.

 

  Soutěžit můžete od 7.3. 2014 od 06.00 hodin do 8. 3. 2014 do 12.00 hod. Výherce uveřejníme 9. 3. 2014 přímo v pořadu X Factor a v pondělí 10. 3. 2014 na www.iprima.cz/xfactor, kde rovněž najdete bližší informace o soutěži.

 

Soutěže se může účastnit každá fyzická osoba nad 15 let. Počet SMS zaslaných do soutěže jednou osobou není omezen.

 Cena SMS je 3,- Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje MEDIA SUPPORT, s.r.o pro FTV Prima spol. s r.o.

 Pořadatelem soutěže je FTV Prima spol. s r.o.

Výherce bude kontaktovat pracovník FTV Prima spol. s r.o. v pondělí 10. 3. 2014. Výhru si výherce převezme osobně, v případě požádání bude výhra zaslána přímo na adresu výherce.

Herní řád: ZDE

Článek

X ROOM - Obrázek 2

Soutěžte s X Factorem: Ukažte, co ve vás je: Zkuste štěstí v X Roomu!

Nestihli jste se přihlásit do X Factoru? Ovlivňuje váš výkon tréma nebo ze sebe nevymáčknete ani hlásku, když na vás koukají cizí lidé? Předveďte své umění v našem X Roomu!

 

Článek

XF 1 Crabslide

Kdo se objeví již tuto neděli v X Factoru? My to víme!

Již tuto neděli začíná světoznámá pěvecká soutěž X Factor. Jen o zpěvu to ale nebude! Jste zvědaví, kdo se v prvním díle castingových kol objeví? My už to víme! Podívejte ...

 

Článek

XF 1 společná - Obrázek 1

V neděli v X Factoru: Ostřílená zpěvačka i školačka ze základky!

Již 9. března začíná fenomenální pěvecká show X Factor. Všechny zpěváky, které na svých obrazovkách tuto neděli uvidíte, jsme vám už představili. Pojďte se na některé z ...

 

reklama