Striptýz v X Factoru: Ondřej se svlékl kvůli fotbalistce!

X Factor - Lucia Ondrušová Foto: X Factor - Lucia OndrušováFoto: All

Výrazná gesta nejsou nic neobvyklého u Oto Klempíře, tentokrát se však rozjel Ondřej Brzobohatý! Začal se normálně svlékat! Příčinou všeho byla mladá slečna, pětadvacetiletá fotbalistka Lucia Ondrušová. Lucka totiž dostala 2 ANO a její osud se octl v rukou Ota!

Oto: „Když se na mě teďka podívá pan Brzobohatý láskyplným pohledem a hezky zaprosí...ANO“

Lucku jsme pro vás vyzpovídali, chcete o ní vědět víc?

Odkud jsi?

Momentálně žiju v Praze, studuju pedagogickou vysokou školu. Hraju profesionálně fotbal a dostala jsem nabídku z fotbalu, tak jsem se přestěhovala. V Čechách je totiž lepší liga...

Jak dlouho hraješ fotbal?

Hraju tady v Čechách, ale jsem v národním slovenským týmu. Jsem v TOP 11. Fotbal hraju od 11 let, mám z toho nějaké peníze, ale nežiju z toho. Jako brigádu trénuju 6leté děti fotbal, to mě moc baví.

Teď hrajeme kvalifikaci na mistrovství světa, proto jsme hráli na mistrovství Evropy. Slovenská ženská fotbalová reprezentace ještě v životě nepostoupila na žádný velký šampionát. Před dvěma roky se nám to skoro podařilo. Na mistrovství Evropy se nám to snad teď podaří.

Jak dlouho zpíváš?

Celá moje rodina zpívá, moc mě to baví...zpívám si pro sebe, nikdy jsem nevystupovala.

K jakému porotci by tě to táhlo nejvíce?

Kdybych si měla vybrat, vybrala bych si Celeste. Sedí mi, jak se vyjadřuje. Ondra je krásnej, ale...asi Celeste.

Video: Vystoupení Lucie Ondrušové 

Článek

X Factor - Ivan a Irena

Nejromantičtější video X Factoru!

Ivan Kanich, devatenáctiletý student, přišel na pódium s kytarou a zazpíval vlastní skladbu. Ne jen tak ledajakou! Jeho příběh vás zahřeje u srdce.

 

reklama