Sympatický blonďák Radim Filgas: „Já nejradši zpívu.“

X Factor 4. DÍL  - Obrázek 8 Foto: X Factor 4. DÍL - Obrázek 8Foto: All

Radimovo vystoupení porotu moc potěšilo, tklivá píseň rozněžnila dámy a i Ondřej mu přiznal jistou dávku sympatií. Připomeňte si, jak to všechno bylo!

 

Radima Filgase, 20letého sympatického blonďáka, přišla do zákulisí podpořit celá jeho rodina. Radim působil na pódiu skvěle – byl přirozený, usměvavý a jako by se mu nervozita vyhnula obloukem! „Já jsem přišel z Valašských Příkaz, to je taková vesnička na Moravě... určitě neznáte.“ Na otázku, co nejraději dělá, odpověděl: „Tak já nejradši zpívu!“ Maminka v zákulisí byla skeptická: „Já mu to přeju, jenom mám strach z tohoto světa.“ Radim si však svým výkonem postup jednoznačně zasloužil!

 

Video: Radim Filgas


Článek

X Factor - Rock Reunion

Video: Rock Reunion ukázali více, než jsme čekali! Zjistili jsme, jestli mají holky a jací jsou vlastně punkáči!

4. díl X Factoru se vám vryl do paměti skvělými výkony, který mimo jiné předvedla i kapela Rock Reunion. Chlapci ukázali více, než se po nich chtělo!

Článek

XF Factor 2014 to nejlepší z prvního dílu

Jaké je to být porotcem X Factoru? Vyzkoušejte si to! Hlasujte!

Mnohokrát už jste přemýšleli, jaké je to být porotcem X Factoru? Že byste to co oni zvládli levou zadní? Vyzkoušejte si to: hlasujte pro nejlepší a nejhorší vystoupení 4. ...

Článek

X Factor 4.díl - Michal Bohúň

Michal Bohúň: S jakým projektem válí na slovenských školách? Předvedl nám, co umí!

Třiadvacetiletý Michal Bohúň přišel na pódium a hned bylo jasné, že je trochu jiný: měl sako, lakovky a vzhled opravdového elegána – teda až na ty krátké kalhoty.

 

reklama