TOP 20: Anh La Thi Quynh: Něco by věnovala charitě a koupila by si letenku do Vietnamu

X Factor - Top20 - Anička - Obrázek 4 Foto: X Factor - Top20 - Anička - Obrázek 4Foto: All

Sedmnáctiletá Anh La Thi Qunh vyrazila na castingu porotcům dech, především Celeste, jejíž písničku Run, run, run zazpívala s naprostým přehledem! Proměnou z nenápadné dívenky v krásnou mladou ženu budete nadšení!

Anh je mladá nenápadná dívenka, když ale začne zpívat, už ji nepřehlédnete! Má úžasný a silný hlas, který jakoby se k její křehké schránce vůbec nehodil. Svůj talent potvrdila i v Bootcampu, kde zpívala ve dvojici s Katarínou Kušnírovou. Oběma holkám se vystoupení povedlo!

Na Judge´s Houses však nepřišla nenápadná holka, ale krásná mladá žena, která ví, co chce! Na tuhle proměnu budete zírat!

Video : Rozhovor těsně před vystoupením na Judge's Houses - jak se Anička připravovala a co by udělal s případnou výhrou? A komu výhru přeje?

My jsme s Anh alias Aničkou udělali krátký rozhovor!

Odkud pocházíš?

Pocházím z Vietnamu, na Slovensku žiju s rodiči už 13 let.

Co studuješ?

Momentálně gymnázium, maturitní ročník. Chtěla bych na ekonomickou univerzitu.

Co pro tebe znamená X Factor?

Něco úplně šílenýho! Byla jsem vždycky stydlivá, proto jsem chtěla zkusit něco jinýho...bláznivýho. Všichni kolem mě mě úžasné podporují – to oni mi řekli, abych ukázala světu, co ve mně je.

XF - Bootcamp - Anh + Kristina - Obrázek 1

Co tě baví, kromě zpívání?

Ve volném čase ráda vařím a peču vietnamská jídla, kuchyně je mou doménou, vařím jen já, máma vařila, ale dávno to přenesla na mě.

Jsi nervózní ze zpívání před porotou?

Mám trému, určitě, z poroty mám strach, ale nebojím se kritiky, budu respektovat jejich názor – oni tu jsou k tomu, aby nás směřovali. Budu ráda, když někdo posoudí můj hlas.

Zpívala jsi už někdy na veřejnosti?

Ano, jednou, na Hviezdoslavově náměstí, spolužák hrál na klavír a já zpívala. Byla jsem hrozně vystresovaná z toho, že jsem středem pozornosti!

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Jak uspěje Anička v Domech porotců?

SLEDUJTE JUDGES HOUSES (Domy porotců) V NEDĚLI VE 20:15 NA PRIMĚ!


 Video: Anh na castingu

 Video: Anh v Bootcampu


Článek

X Factor - Judges Houses - Holky

SEZNAMTE SE S TOP 20: DÍVKY – Představujeme vám 5 nejlepších!

Poslední díl X Factoru, Bootcamp, byl obrovským drsným sítem, kterým ze 104 lidí úspěšně prošlo jen 20. Z každé skupiny prošlo jen 5 soutěžících, představíme vám dívky!

Článek

X Factor - TOP 20

Bootcamp: Ze 104 soutěžících zůstalo TOP 20. Jak to vypadalo?

Neuvěřitelná atmosféra, bezprostřední emoce, stres, pot a slzy – to všechno byl Bootcamp. X Factor se z castingových kol přehoupl do další fáze a vy jste mohli vidět snad ...

Článek

X Factor - 3. díl - Anh La Thi Quynh

Tichá nenápadná dívenka Anh La Thi Quynh: „Jsem hrozně stydlivá, chtěla jsem zkusit něco šílenýho!“

V nedělním dílu X Factoru se objeví spousta zajímavých tváří. Mezi nimi i sedmnáctiletá studentka Anh La Thi Quynh. Stydlivá, nenápadná, s hlasem, který rozparádí Incheba ...

Článek

X Factor - Postupující z Judge´s Houses

Judge´s Houses alias Domy porotců čekají na Dívky a skupinu Nad 28! V něděli 20:15 na Primě!

Světoznámá pěvecká show X Factor je uprostřed další důležité fáze, Judge´s Houses! Po neuvěřitelně náročném Bootcampu čeká další kolo na zbylé dvě skupiny: Dívky a Nad 28! ...

 

reklama