TOP 20: Crabslide: Exkluzivní soukromé video i rozhovor o přípravách, výhře a Otovi!

X Factor - JH - Crabslide - Obrázek 8 Foto: X Factor - JH - Crabslide - Obrázek 8Foto: All

Vystoupení kapely Crabslide bylo jedno z nejakčnějších, které Incheba aréna během castingových kol zažila: nejen že roztančili diváky, ale dokonce i porotu, která si s nimi navíc střihla i jednu píseň! To se nikdy nikomu nepodařilo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Video : Rozhovor těsně před vystoupením na Judge's Houses - Jak se Crabslide připravovali a co by udělali s případnou výhrou?

Kluci z Crabslide mají talent, to je bez debat, ale co víc, jsou neuvěřitelně zábavní a táák pěkní! No dámy, neříkejte, že byste si nevybraly!

V castingových kolech jednoznačně uspěli, v Bootcampu ale neměli, stejně jako ostatní, nic jistého. Při výběru je porotci nechali čekat opravdu dlouho a bylo vidět, že už mají trošku nahnáno!

Kluci teď mají před sebou obrovskou výzvu v podobě dalšího kola: Judge´s Houses. Jak se s ním poperou? Na to si budete muset počkat do neděle!

SLEDUJTE JUDGES HOUSES V NEDĚLI VE 20:15 NA PRIMĚ!

Exkluzivní soukromé video: Jak kluci zkouší na Judges Houses?

My jsme s nimi udělali rozhovor:

Kde jste se poznali? A jak vznikla kapela Crabslide?

Na začátku to byl velký třesk! :-D ...Tak nějak to přišlo...Nová Baňa je malé město, kde zná každý každého, ale nás spojovala hlavně láska k hudbě. Každý z nás hrál ještě před vznikem Crabslide v nějaké jiné kapele a hlavně asi přes hudbu jsme si našli takovou tu cestu k sobě. No a potom přišel víkend v psychiatrické léčebně - dá se říct, že tam jsme to přátelství zpečetili i na papíře :-D

Na co se v soutěži nejvíc těšíte?

Na naše vystoupení před lidmi. Hraní před lidmi je čarovná věc, cítíte všechnu tu energii a je to opojení jako nějaká droga. Člověk se v tu chvíli nejvíc uvolní a může naplno dělat to, co ho baví, dávat sebe do toho, co hraje.

Jací jsme:

Lukáš

Moje duševní spokojenost je výhradně založená na gastronomických podmínkách :-) Jinak s oblibou obdivuju ženskou krásu, které je u nás opravdu dostatek, takže jsem vlastně celé dny velmi vytížený :-) Lukáš je typ člověka na kterého se můžete v každé situaci obrátit. Momentálně hodně cvíčí, takže se můžete těšit na vyrýsovaného zpěváka :-)

X Factor - JH - Crabslide - Obrázek 2X Factor - JH - Crabslide - Obrázek 2

Štefan

To je Casanova a má na starosti styk s fanynkami :-) Stále má nějaké trable v lásce, a tak hledá a hledá...Štefan je ale také největší hudebník v kapele. Když si nevíme rady s teorií, transponováním nebo nějakou harmonií, jdeme vždy za ním! Taky má obrovský smysl pro humor a vždycky srší dobrou náladou.

Jakub

"Čučo" má vlastní svět - někdy se s ním člověk povídá a on se vás za pár minut zeptá na úplně to samý! Ale je to hudebník s velkým srdcem, je to jazzová duše naší kapely a má neskutečný cit pro aranžmá a detaily ve skladbách. On je prostě umělec, který podle toho i žije :-)

Peter

Když s ním sedíte u stolu, tak si můžete být jistí, že něco rozbije :-) Je to náš "hezoun", bez upravených vlasů a samozřejmě s brýlemi na očích nejde vynést ani odpadky :-) Peter je ale hlavně člověk s obrovským nasazením a citem pro každý detail. Je velmi šikovný designer, co navrhuje plakáty, weby, loga. V hudbě se dokáže nadchnout pro každý dobrý nápad.

Co holky ve vašem životě?

Ženy jsou jednou z největších inspirací v životě, podle nás nejen v hudbě, ale i v ostatních oblastech života. Ať chceme nebo ne, vždy děláme všechno pro ně...a tak to má být. A určitě mluvím za každého člena kapely, ale ženy máme velmi rádi.

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Video : Vystoupení Casting

Video: Vystoupení Bootcamp


Článek

XF show poroty s Crabslide 1

Oto Klempíř "zabil" svým dadaistickým freestyle rapem. Sledujte video, jak to porota rozjela s kapelou Crabslide!

Kluci zazpívali dvě písně – tou první totiž publikum natolik rozpálili, že si všichni řekli o nášup! Při druhé písničce se naši porotci neubránili a začali zpívat! Nejdřív ...

Článek

Crabslide - Obrázek 2

Video - kapela Crabslide: „Ženy jsou naší inspirací!“ A my víme, jaké se jim líbí!

Postavili na nohy nejen celou porotu, ale i Incheba arénu, rozezpívali je, pobavili a „nakopli“ je svou obrovskou energií! Vážené dámy a vážení pánové: Crabslide!

Článek

XF - Judges Houses

Další kolo X Factoru je tu: Judge´s Houses!

Po neuvěřitelně náročném Bootcampu je tu další kolo X Factoru: Judge´s Houses. O čem to bude? Co vás všechno čeká? Všechno se dozvíte v našem článku!

Článek

X Factor - Judges Houses - Skupiny

SEZNAMTE SE S TOP 20: SKUPINY- Představujeme vám 5 nejlepších!

Letošního česko-slovenského ročníku X Factoru se účastnila i spousta hudebních skupin. V Bootcampu musely skupiny ukázat, že si účast v dalších kolech zaslouží. Které z ...

 

reklama