SEZNAMTE SE S TOP 20: DÍVKY – Představujeme vám 5 nejlepších!

X Factor - Judges Houses - Holky Foto: X Factor - Judges Houses - HolkyFoto: All

Poslední díl X Factoru, Bootcamp, byl obrovským drsným sítem, kterým ze 104 lidí úspěšně prošlo jen 20. Z každé skupiny prošlo jen 5 soutěžících, představíme vám dívky!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anh La Thi Quynh

Sedmnáctiletá Anh na pódiu působila velice skromně, zazpívala Run, run, run od Celeste Buckingham, a i když to byla obrovská výzva, dopadlo to skvěle! V Bootcampu zazpívala duet s Kristínou Kušnírovou a oběma jim to výborně sedlo.

Video: Anh (Anička)


Dáša Šarközyová

Dáša Šarközyová je na Slovensku mediálně známá osobnost, přesto na pódium přišla se stejnou pokorou, jako kdokoliv jiný, kdo nemá s vystupováním na veřejnosti žádné zkušenosti. Podle svých slov na sobě dost pracovala a viděla to i sama porota. Ondřej Dášu označil za „šťavnatej argentinskej steak“. V Bootcampu zpívala s Katarínou Ščevlíkovou.

Video: Dáša

Katarína Ščevlíková

Katarína je originální osůbka, která zaujme hned na první pohled: má svůj styl a nehodlá jej měnit. Před porotou podala skvělý a osobitý výkon, který všechny nadchl! V Bootcampu zpívala s Dášou Šarközyovou. Duet jim sedl perfektně!

Marina Laduda

Jednadvacetiletá Marina se zajímavým původem byla porotě od začátku sympatická. Do X Factoru se přihlásila, protože „je to o stylu, image a o tom X Factoru, který člověk má“. Zaujala svou osobností, svým zpěvem i vzhledem!

Video: Marina

Kristína Kušnírová

Na vystoupení Kristíny se jen tak zapomenout nedá: na pódiu se totiž zhroutila a na pomoc jí musela přiběhnout její sestra! Kristína dostala od porotců snad nejvíc šancí ze všech – nepovedla se jí první ani druhá písnička, a tak mohla zkusit dokonce třetí – tu už ale dala s přehledem, a tak ji porotci pustili do Bootcampu! Tam zpívala duet s Anh a oběma jim to skvěle sedlo!

Video: Kristína

Anketa

X Factor - TOP 20 - Dívky

 Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Článek

X Factor - TOP 20

Bootcamp: Ze 104 soutěžících zůstalo TOP 20. Jak to vypadalo?

Neuvěřitelná atmosféra, bezprostřední emoce, stres, pot a slzy – to všechno byl Bootcamp. X Factor se z castingových kol přehoupl do další fáze a vy jste mohli vidět snad ...

Článek

X Factor - Dáša a Katarína

Dáša a Katarína: Kontrastní dvojice, která to na pódiu napálila!

Další dvojicí, které vzájemná spolupráce úžasně sedla, byla ta skládající se z Dáši Šárközyové a Kataríny Ščevlíkové. Holky, přestože každá úplně jiná, si padly doslova do ...

Článek

X Factor - Lukáš a Tibor

Lukáš a Tibor a jejich příprava na vystoupení: Jak se vypořádali se stresem? Po svém!

Nejnovější díl X Factoru, tzv. Bootcamp, byl nejspíš tím nejtěžším, čím museli naši soutěžící projít. Obrovské množství stresu, zklamání i pláš - to všechno bylo jeho ...

reklama