TOP 20: Kristína Kušnírová: „Do další pěvecké soutěže se nepřihlásím.“

X Factor - Top20 - Kristína Kušnírová - Obrázek 5 Foto: X Factor - Top20 - Kristína Kušnírová - Obrázek 5Foto: All

Kristína Kušnírová patří mezi ty, jež tréma málem stála postup - Kristína se totiž na pódiu X Factoru zhroutila a potřebovala dokonce 3 šance, aby ukázala, co v ní dřímá!

 

 

 

 

 

Video : Rozhovor těsně před vystoupením na Judge's Houses - jak se Kristína připravovala a co by udělala s případnou výhrou? A komu výhru přeje?

Ano opravdu - naše porota jí dala 3 šance, protože v ní viděla potenciál a chtěla, aby jej Kristína ukázala v celé své kráse. „V životě jsem nebyla takhle nervózní, okomentovala svůj průměrný výkon. Napotřetí se Kristíně vystoupení konečně povedlo a porotci jí tak mohli s čistým svědomím poslat dál.

V Bootcampu už na Kristíně nervozita znát nebyla a ona v duetu s Anh zaválela. Porotci jí tak, stejně jako její sparing partnerku Anh, poslali dál. Jak si povede v Judge´s Houses? A jak to bude s tou prokletou nervozitou?

Kristína studuje 1. ročník pedagogické fakulty v oboru anglický jazyk a literatura. Učitelkou ale být nechce a školu studuje spíš kvůli jazyku. Kromě zpívání vlastně nemá žádný jiný sen, zpívá už od dětství a je velmi sebekritická. 

Už si se někdy účastnila pěvecké soutěže?

Byla jsem v Česko Slovensko má talent a Superstar, ale nikdy jsem neprošla přes porotu nebo diváky. Potom jsem se zpěvem sekla, ale rozmyslela jsem si to. Teď si dávám poslední šanci, když tohle nevyjde, už nikdy se do žádný soutěže nepřihlásím.

Podporuje tě někdo?

Určitě, sestra i kámošky.

Už si někdy zpívala na veřejnsoti?

Jojo, chodím zpívat na zábavy a akce s kapelou.

Jaká jsi?

Jsem trochu bláznivá a zbrklá. Rádá zpívám a spím.

Video: Kristína na castingu

Video: Kristína na Bootcampu


Článek

X Factor 4. DÍL  - Obrázek 5

Kristína se na pódiu zhroutila, z křesla zvedla Ondřeje i Otu: „V životě jsem nebyla tak nervózní!“

Poslední díl X Factoru byl plný skvělých výkonů i nervozity – Kristína Kušnírová se na pódiu zhroutila, nakonec ale zazpívala tak dobře, že jí porota poslala dál!

Článek

X Factor - Judges Houses - Holky

SEZNAMTE SE S TOP 20: DÍVKY – Představujeme vám 5 nejlepších!

Poslední díl X Factoru, Bootcamp, byl obrovským drsným sítem, kterým ze 104 lidí úspěšně prošlo jen 20. Z každé skupiny prošlo jen 5 soutěžících, představíme vám dívky!

Článek

X Factor - Postupující z Judge´s Houses

Judge´s Houses alias Domy porotců čekají na Dívky a skupinu Nad 28! V něděli 20:15 na Primě!

Světoznámá pěvecká show X Factor je uprostřed další důležité fáze, Judge´s Houses! Po neuvěřitelně náročném Bootcampu čeká další kolo na zbylé dvě skupiny: Dívky a Nad 28! ...

reklama