TOP 20: Marina Laduda: „Vždycky jsem chtěla být slavná.“

Marina  - Obrázek 1 Foto: Marina - Obrázek 1Foto: All

Marina Laduda byla určitě jednou z nejzajímavějších postaviček, které jste mohli během našich castingů spatřit. Nejen že umí zpívat, ale je i milá a sympatická! Na castingu i v Bootcampu se jí dařilo!

 

 

Video : Rozhovor těsně před vystoupením na Judge's Houses - jak se MARINA připravovala a co by udělala s případnou výhrou? 

My jsme Marinu hezky vyzpovídali, aby nám o sobě prozradila víc!

Odkud jsi?

Já jsem Slovenka, Američanka i Latinoameričanka v jednom. Máma je z El Salvador, otec je Slovák, rodiče se poznali v Kalifornii, kde táta pracoval jako lékař, dokonce založil dětskou nemocnici. Pak se ale rozvedli.

Takže umíš spoustu jazyků?

No anglicky, španělsky, slovensky a trošku německy.

Kde jsi strávila svoje dětství?

Na základku jsem chodila v Bratislavě, na střední po rozvodu rodičů jsem chodila v Kalifornii. Po střední jsem se chtěla vrátit na Slovensko, ale neměla jsem jak. Jezdívala jsem sem jen přes léto.

Kde žiješ teď?

Teď žiju s přítelem v Praze, jsme spolu rok, pracuju jako copywriterka na volný noze pro různý klienty. Píšu hlavně texty v angličtině - weby, aplikace, blogy, překlady. Psaní mě baví, ale nechci strávit život u počítače. Vlastně jsem před dvěma tejdnama dala výpověď.

Co jsi studovala?

Studovala jsem všeobecnou střední školu, z vejšky, kde jsem studovala herectví, jsem musela odejít, protože jsem na to neměla, ani rodiče.

Co bys chtěla dělat?

Nejvíc mě baví muzikály, protože miluju zpěv i herectví. Ale umím si představit i sólo dráhu a život na velkých pódiích.X Factor - Marina Laduda 1X Factor - Marina Laduda 1

Proč ses přihlásila do X Factoru?

X Factor mě láká, protože je to o stylu, image a o tom X Factoru, který člověk má. Byla jsem v X Factoru i v USA, ale nepostoupila jsem kvůli obrovský konkurenci. Každá druhá tam zpívá jako „gospel Beyoncé“ – s tím se prostě nedá pohnout. Pověděli mi taky, že můj osobní příběh není dost silný.

V jakém jazyce zpíváš nejraději?

Výzva je pro mě zpívání ve slovenštině, chci se v ní zdokonalit, měla jsem před ní vždycky respekt.

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Jak uspěla Marina v Domech porotců? Co na její vystoupení řekl sám Karel Gott?


 Video: Marina na castingu

Marina v Bootcampu

Článek

X Factor - Marina Laduda - Obrázek 1

Marina Laduda - Slovenka, Američanka i Latinoameričanka

Jednou z nejvýraznějších postav 5. dílu X Factoru byla i sympatická Marina Laduda, jedenadvacetiletá slečna, která svou pozitivní energií vytvořila na pódiu skvělou ...

Článek

X Factor - JH2 - Ondřej a Sisa - Obrázek 11

Utekl vám včerejší díl X Factoru? Jak to probíhalo a kdo postoupil do TOP 8 a živých přenosů?

Světoznámá pěvecká show X Factor už prošla svou další fází – během nedělního večera jste mohli vidět 2. díl Judge´s Houses, kde o postup bojovali soutěžící ze skupin Dívky ...

Článek

X Factor - Judges Houses - Holky

SEZNAMTE SE S TOP 20: DÍVKY – Představujeme vám 5 nejlepších!

Poslední díl X Factoru, Bootcamp, byl obrovským drsným sítem, kterým ze 104 lidí úspěšně prošlo jen 20. Z každé skupiny prošlo jen 5 soutěžících, představíme vám dívky!

reklama