TOP 20: Monika Agrebi - Chtěla jsem být nenápadná, inteligentní člověk se tomu zasměje..

X Factor - TOP20 - Monika Agrebi - Obrázek 3 Foto: X Factor - TOP20 - Monika Agrebi - Obrázek 3Foto: All

Monika Agrebi je jednou z nejvýraznějších postav česko-slovenského X Factoru: na casting totiž přišla jako jeptiška! Proč? Prostě se za ní převlékla! Jak to vysvětlila?

 

 

 

 

 

 

Video : Rozhovor těsně před vystoupením na Judge's Houses - jak se Monika připravovala a co by udělala s případnou výhrou? 


Když přišla Monika alias jeptiška na podium Incheba arény, všichni zůstali nevěřícně zírat: jeptiška se na pódiu zas tak často nevidí. Z úžasu diváci ani porota nevyšli ani poté, co Monika zazpívala - její hlas se skutečně zdál nadpozemský a porota ji jednohlasně poslala dál.

V Bootcampu patřila mezi těch 20 šťastlivců, kteří hned na samém začátku postoupili do další části. Monika se pak dokonce odmítla zúčastnit taneční průpravy „myslím, že se to k tomuhle rouchu nehodí,“ řekla Ondřejovi Brzobohatému. V druhé fázi Bootcampu však musela vyjít s pravdou ven, Oto ji řekl, že jí prostě její roli nevěří. Monika tak sundala své roucho a odhodila tak svou masku, za kterou se po celý čas schovávala: „nechtěla jsem, aby mě soudili podle toho, jak vypadám,“ vysvětlila pak své rozhodnutí.

Porotci jí její malou lež odpustili a poslala ji do dalšího kola, do Judge´s Houses neboli Domů porotců! Jak se jí povede tam? Na to si počkejte už tuhle neděli na Primě!

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Jak uspěje Monika v Domech porotců? Co na ní řekne Sisa Sklovksá a Helena Vondráčková?

SLEDUJTE JUDGES HOUSES (Domy porotců) V NEDĚLI VE 20:15 NA PRIMĚ!

 Video: Monika na castingu

 Video: Monika v Bootcampu a její odhalení


Článek

X Factor - Monika Agrebi

Jeptiška Monika Agrebi: Brala jsem to jako srandu! Není to snad rouhání a proč to udělala?

V posledním dílu castingových kol čekalo na naše diváky něco nevídaného: jeptiška na pódiu! Když začala zpívat, ve tvářích našich porotců jste mohli vidět užaslý, místy až ...

Článek

X Factor - 6. DÍL  - Obrázek 10

V neděli na pódiu X Factoru opravdová jeptiška? Bulvár tvrdí něco jiného! Máme exkluzivní rozhovor o její víře!

Už tuto neděli se na pódiu X Factoru objeví někdo, koho byste tam nejspíš nečekali: jeptiška! I na naši hvězdnou porotu bude působit trochu jako zjevení.

Článek

X Factor - Judges Houses - 28+

SEZNAMTE SE S TOP 20: 28+ Představujeme vám 5 nejlepších!

Skupina nad 28 nebyla tak početná jako ty ostatní, ale výběr byl stejně náročný jako u kohokoliv jiného. Představujeme vám ty, kteří postoupili.

reklama