SEZNAMTE SE S TOP 20: 28+ Představujeme vám 5 nejlepších!

X Factor - Judges Houses - 28+ Foto: X Factor - Judges Houses - 28+Foto: All

Skupina nad 28 nebyla tak početná jako ty ostatní, ale výběr byl stejně náročný jako u kohokoliv jiného. Představujeme vám ty, kteří postoupili.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miroslaw Witkowski

Čtyřiatřicetiletý Miroslaw přijel do X Factoru z Polska a na pódiu předvedl neuvěřitelné vystoupení – byl zábavný a vtipný a naše porota ho tak poslala dál. Miroslaw však překvapivě postoupil i do dalšího kola poté, co s Brigitou Szelidovou zazpíval skvělý duet!

Video: Miroslaw


Brigita Szelidová Čikoš

Brigita Szelidová ohromila diváky už v prvním castingovém kole – její těžký životní příběh o překonané nemoci a smrti maminky každého chytil za srdce. Brigita podle svých slov chtěla „začít znovu žít“. Myslíme, že se jí to povedlo!

Video: Brigita


Monika Agrebi

Monika Agrebi přišla na pódium X Factoru jako jeptiška, když zazpívala, všichni zůstali sedět s otevřenou pusou. V Bootcampu však pravda vyšla najevo: Monika není pravá jeptiška! Její malá kamufláž však porotu neodradila a poslala jí do Judges Houses!

Video: Monika

Bronislav Vařílek

Borinslav vypadá jako úplně obyčejný chlapík ve středním věku: když mu ale dáte do ruky kytaru, složí vám úžasnou píseň, kterou i skvěle zazpívá! I v samotném Bootcampu si píseň během duetu upravil – jak se říká – kreativitě se meze nekladou!

Video: Bronislav

Peter Bažík

Peter v castingových kolech zaujal písničkou od Bon Joviho – zvládl ji jako opravdový profesionál a celá Incheba aréna byla u vytržení. V Bootcampu ze sebe vydal to nejlepší a tím si zajistil postup do dalšího kola!

Video: Peter

Anketa

X Factor - TOP 20 - Nad 28

 Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Článek

X Factor - TOP 20

Bootcamp: Ze 104 soutěžících zůstalo TOP 20. Jak to vypadalo?

Neuvěřitelná atmosféra, bezprostřední emoce, stres, pot a slzy – to všechno byl Bootcamp. X Factor se z castingových kol přehoupl do další fáze a vy jste mohli vidět snad ...

Článek

X Factor - Dáša a Katarína

Dáša a Katarína: Kontrastní dvojice, která to na pódiu napálila!

Další dvojicí, které vzájemná spolupráce úžasně sedla, byla ta skládající se z Dáši Šárközyové a Kataríny Ščevlíkové. Holky, přestože každá úplně jiná, si padly doslova do ...

Článek

X Factor - Lukáš a Tibor

Lukáš a Tibor a jejich příprava na vystoupení: Jak se vypořádali se stresem? Po svém!

Nejnovější díl X Factoru, tzv. Bootcamp, byl nejspíš tím nejtěžším, čím museli naši soutěžící projít. Obrovské množství stresu, zklamání i pláš - to všechno bylo jeho ...

reklama