TOP 20: Peter Bažík - Výhru by nevyužil jen pro sebe, jeho snem je pomáhat mladým talentům!

X Factor - Top20 - Peter Bažík - Obrázek 4 Foto: X Factor - Top20 - Peter Bažík - Obrázek 4Foto: All

Peter Bažík zaválel na castingu s písničkou od Bon Joviho a třemi ANO si zajistil cestu do Bootcampu, tam zaválel taky! Víte o něm všechno?

 

 

Peter Bažík předvedl v Bootcampu skvělý výkon, díky němuž se posunul dál, do Judge´s Houses. Na to, jak mu to půjde dál, si budete muset počkat do neděle!

 

Video : Rozhovor těsně před vystoupením na Judge's Houses - jak se Peter připravoval a co by udělal s případnou výhrou? A komu výhru přeje?

Zatím vám přinášíme rozhovor, ve kterém na sobě Peter prozradil víc!

Už si se někdy přihlásil do podobné soutěže?

V roce 2006 jsem byl v Superstar - až tam jsem vlastně začal zpívat, při poslechu jsem se vůbec nepoznal, zpíval jsem falešně, ale nevěděl jsem, co s tím mám dělat.

Proč ses přihlásil do X Factoru?

Rozhodl jsem se z více důvodů, trvalo mi 8 let, než jsem zjistil, že nemůžu dělat nic jinýho než hudbu. Zkoušel jsem dělat i jiný věci – prodavače elektroniky, hledal jsem si práci i jako taxikář, cokoliv jsem mohl, dokonce i skladníka. X Factor neberu jako prestiž, ale jako pomocný žebřík. Mám svoje projekty, který chci dotáhnout do konce, a tohle zviditelnění tomu může pomoct. Kdybych to vyhrál, tak bych to urychlil.

Máš přítelkyni?

Mám manželku, která mě podporuje – seznámili jsme se až po Superstar, ona mě během tý soutěže nesnášela, protože jsem působil jako mladej sladkej chlapeček. No já jsem vždycky inklinoval k rocku, tam jsem se tomu nějak zvláštně vyhnul. Pak zjistila, že jsem jiný, chodili jsme spolu na procházky a potom jsme se vzali. Teď máme 8měsíční dceru.

X Factor - Top20 - Peter Bažík - Obrázek 2

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Jak uspěje Peter v Domech porotců?

SLEDUJTE JUDGES HOUSES (Domy porotců) V NEDĚLI VE 20:15 NA PRIMĚ!

 Video: Peter Bažík na castingu

 Video: Peter Bažík na Bootcampu

Článek

X Factor - Judges Houses - 28+

SEZNAMTE SE S TOP 20: 28+ Představujeme vám 5 nejlepších!

Skupina nad 28 nebyla tak početná jako ty ostatní, ale výběr byl stejně náročný jako u kohokoliv jiného. Představujeme vám ty, kteří postoupili.

Článek

X Factor - Peter Bažík

Peter Bažík vsadil na Bon Joviho: „Vlastní věci budu zpívat, jestli se dostanu dál.“

V nedělním dílu X Factoru to na pódiu osmadvacetiletý Peter Bažík skutečně rozjel, jeho výkon porotu nadchnul, a proto jej poslali do dalších kol se třemi ANO. Přinášíme ...

 

reklama