Utekl vám včerejší díl X Factoru? Jak to probíhalo a kdo postoupil do TOP 8 a živých přenosů?

X Factor - JH2 - Ondřej a Sisa - Obrázek 11 Foto: X Factor - JH2 - Ondřej a Sisa - Obrázek 11Foto: All

Světoznámá pěvecká show X Factor už prošla svou další fází – během nedělního večera jste mohli vidět 2. díl Judge´s Houses, kde o postup bojovali soutěžící ze skupin Dívky a Nad 28. Byly to nervy, jak jinak!

Jako první mezi sebou soupeřili ti ze skupiny Nad 28, a to přímo na zahradě bratislavského domu mentorky Sisy Sklovské. Bronislav Vařílek opět oslnil vlastní tvorbou, Miroslaw Witkowski zase nezdolnou energií. Dámám se moc líbil Moničin hlas, Peterova pohoda a radost ze zpěvu a Brigitina učenlivost, pokora a milá povaha!

Rozhodování bylo ohromně těžké a vybrat dva nejlepší, to byl skutečně nadlidský výkon – naše dvě překrásné dámy, Sisa Sklovska a Helena Vondráčková, si s tímhle oříškem však poradily skvěle a opět dokázaly svou profesionalitu, nadhled a léta zkušeností!

Jako poslední se do bojů o postup do finálových kol pustily dívky pod vedením jejich okouzlujícího mentora Ondřeje Brzobohatého. Ještě před tím si pro své svěřenkyně připravil Ondřej příjemné překvapení – vzal holky na nákup! Slečny si nákupy moc užily a v nových hadřících a krásně nafintěné se odhodlaně vrhly vstříc novým zážitkům. Když jim Ondřej představil svého VIP hosta, Karla Gotta, oněměly úžasem. Dáša se dokonce při představě vystupování před takovou kapacitou trošičku zhroutila!

Jako první vystoupila Katarína Ščevlíková, jejíž podání hitu Happy naše porotce naladilo na příjemnou vlnu, Kristýna Kušnírová i Anh La Thi Quynh podaly skvělý výkon, nejvíce však zaujaly Marina Laduda a Dáša Šarközyová. Pánové si během rozhodování našli čas i na pár vtípků a svou roli sehráli s nadhledem a šarmem sobě vlastním.

Nakonec postoupili tito soutěžící: Katarína Ščevlíková a Marina Laduda ze skupiny Dívky a Peter Bažík a Brigita Szelidová ze skupiny Nad 28.

Celý so přehrajte tady: 

 


 Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko


Finálová TOP 8 – postupující do živých přenosů!!

Dívky – Katarína Ščevlíková a Marina Laduda

X Factor - TOP20 - Katarina Ščevlíková - Obrázek 4

X Factor - Marina Laduda - Obrázek 1

Chlapci – Matěj Vávra a Tibor Gyurcsík

X Factor - JH - Matěj Vávra - Obrázek 4

X Factor - Tibor Gyurcsík - Obrázek 6

Skupiny – Joy$ a Ricco a Claudia

X Factor - JH - Joys - Obrázek 2

X Factor - JH - Ricco a Claudia - Obrázek 1

28+ Brigita Szelidová a Peter Bažík 

X Factor - Brigita Szelidová - Obrázek 2

X Factor - Top20 - Peter Bažík - Obrázek 1

Článek

X Factor - Domy porotců VIP hosté - Obrázek 5

Domy porotců: Exkluzivní rozhovor s Františkem Soukupem z Nightwork a už v neděli Karel Gott!

Světoznámá pěvecká show X Factor se momentálně nachází ve fázi zvané příznačně Judge´s Houses, neboli Domy porotců. Naši porotci/mentoři začínají pracovat se svými ...

Článek

X Factor - JH - Joys - Obrázek 2

TOP 20: Joy$ – Dohromady je dali porotci. Jak to holkám spolu ladí?

Soutěž X Factor se už může pochlubit i svou vlastní skupinou – nebo spíše skupinou, kterou dali dohromady sami porotci X Factoru! Dámy a pánové, seznamte se s Joy$.

 

 

 


 
 

 

reklama