Už dnes! Vy, něco dobrého, váš obývák a televize přepnutá na X Factor. Ve 20:15 na vás budeme čekat!

X Factor 5. díl Foto: X Factor 5. dílFoto: All

Za chvíli tu zase máme pracovní týden a vy si tak musíte užít každou minutu své neděle! Máme pro vás skvělý program: ve 20:15 se pohodlně usaďte před televizi, dejte si nějakou mňamku a dívejte se s námi na X Factor!

 

Proč? Uvidíte tam totiž fantastické výkony – devatenáctiletá Kamila to „totálně zabije“, 20členná skupina Rusínsky Holosy zas překvapí, zpívající doktor Idunnu všechny okouzlí.

Uslyšíte drsný rap, který vám předvede osmnáctiletý Christián se zajímavým životním příběhem, sladký love song v podání zamilovaného dua, i dva bratry, kteří to na pódiu pěkně rozbalí - i když každý zvlášť. Co za jejich obrovskou energií stojí se dozvíte už dnes večer!

Tak se koukejte...20:15 na Primě!

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Co dalšího vás čeká dnes večer? Více se dozvíte ve článcích níže: 

Článek

X Factor - Idunnu - Zpívající doktor

Zpívající doktor Idunnu okouzlil porotu i diváky. Bude to stačit na postup?

Na pódiu X Factoru stanul i zpívající doktor, Idunnu Ogunwalle. Je sice z Děčína, svůj původ má ale v Nigérii. Je okouzlující, milý, sympatický a nejedna dáma v publiku by ...

Článek

X Factor - 5. DÍL - Obrázek 3

Drsný Christián předvede v neděli svoje umění a nabroušený jazyk: „Jsem rodinný typ,“ říká o sobě!

Christián Dergounov porotu zaujal na první pohled svým vzhledem, hned potom svým osobním příběhem a nakonec i svým osobitým rapem! Jestli to stačilo na to, aby ho poslali ...
 

Článek

X Factor Stage - Obrázek 2

V neděli ve 20:15 na Primě: X Factor a další várka zpěváků: dva bratři rozčílí Otu a Kamila jej zas vyvede z omylu!

Už za pár dnů vám naservírujeme další dávku zpěváků, úžasných vystoupení i nevšedních životních příběhů - 5. díl castingových kol X Factoru je tady!

reklama