V neděli ve 20:15 na Primě: X Factor a další várka zpěváků: dva bratři rozčílí Otu a Kamila jej zas vyvede z omylu!

X Factor Stage - Obrázek 2 Foto: X Factor Stage - Obrázek 2Foto: All

Už za pár dnů vám naservírujeme další dávku zpěváků, úžasných vystoupení i nevšedních životních příběhů - 5. díl castingových kol X Factoru je tady!

 

Mimo jiné se můžete těšit na neuvěřitelně sympatického zpívajícího doktora z Děčína, Kamilu Sitovou, která vás i Oto Klempíře přesvědčí, že není dobré dát na první dojem, nebo třeba osmnáctiletého rapera Christiána s komplikovaným životním příběhem a nabroušenou pusou! Nenechte si ujít ani Yusufa, rodáka ze Slovenska, který ale za svou zemi zaslíbenou považuje Čínu.

V následujícím dílu uvidíte i několik hudebních skupin: trio Menu, které je vlastně rodinnou záležitostí – kdo „drží otěže“ celé skupiny vám bude jasné po několika vteřinách. Rusínské Holosy - kapelu, která jenom na pódium přichází několik minut! Proč? Počkejte si na neděli!

Kromě toho všeho vás čekají i vystoupení 2 bratrů, se kterými bude mít velký problém náš Oto. Proč a co dalšího tam bude hrát velkou roli?

Všechny otázky zodpovíme už tuto neděli ve 20:15 na Primě!

 

Článek

XF Factor 2014 to nejlepší z prvního dílu

Jaké je to být porotcem X Factoru? Vyzkoušejte si to! Hlasujte!

Mnohokrát už jste přemýšleli, jaké je to být porotcem X Factoru? Že byste to co oni zvládli levou zadní? Vyzkoušejte si to: hlasujte pro nejlepší a nejhorší vystoupení 4. ...

Článek

X Factor 4. DÍL  - Obrázek 8

Sympatický blonďák Radim Filgas: „Já nejradši zpívu.“

Radimovo vystoupení porotu moc potěšilo, tklivá píseň rozněžnila dámy a i Ondřej mu přiznal jistou dávku sympatií. Připomeňte si, jak to všechno bylo!

Článek

Sisa v saku

Celeste a Sisa: Porotkyně, které se umí oblékat! Zaměřili jsme se na jejich saka!

Obě naše porotkyně, Sisa Lelkes Sklovska i Celeste Buckingham, jsou ženy na svém místě – ke své roli porotkyně přistupují velice zodpovědně, jsou profesionální, zábavné i ...

reklama