Ve VyVolených skončila druhá, v X Factoru to nebylo ani na postup: Pavlína z Vily před porotou neobstála!

PAVLÍNA - Obrázek 7 Foto: PAVLÍNA - Obrázek 7Foto: All

Zkusit štěstí do X Factoru přišla tuto neděli i jedna známá tvář: na pódiu se objevila finalistka 4. řady VyVolených, Pavlína.

 

Pavlína se již ve Vile VyVolených netajila svým velkým snem – vždy totiž toužila po kariéře zpěvačky a jejím plánem po skončení reality show bylo začít na sobě pořádně pracovat, chodit na hodiny zpěvu a svůj životní sen si začít plnit. Z Vily VyVolených ji znáte jako energickou a poměrně výbušnou slečnu, která se v přímém přenosu přiznala k homosexualitě a k intimnímu vztahu ke své kamarádce Mirce. Jejich „coming out “ všem vyrazil dech a všichni v X Factoru byli zvědaví, zda jim vyrazí dech i Pavlínin zpěv. To se však bohužel nestalo a Pavlína musela odejít s prázdnou!

 

Na rozhovor s Pavlínou najdete zde:

Sledujte i naše facebookové stránky www.facebook.com/xfactorcesko

 Video: Pavlína se chystá do X Factoru


Video: Rozhovor s Pavlínou

 

Článek

XF Lazar Cekovič - Obrázek 3

„Lejzr“ zazpíval energetickou „p*...čku“: „Ideální varianta by byla, kdybych to nějak vyhrál.“

Naprostou bombou včerejšího dílu pěvecké soutěže X Factor rozhodně bylo vystoupení sedmnáctiletého Dericka. Šokoval porotu i diváky a pak si ještě přišel pro nášup!

 

Článek

The Moment

VIDEO : Rozhovor s The Moment: Skákání do řeči a vtípky na cizí účet! Holky jsou prostě super!

Dělat rozhovor s holkami z The Moment je občas oříšek! Jsou úžasně milé a sympatické, plné energie a je vidět, že upřímnost jim nedělá žádný problém, ale „usledovat“, kdo ...reklama