Velké finále X Factoru je za námi! Vítězem se stal Peter Bažík! Jak to všechno bylo?

X Factor - GRANDFINALE - Obrázek 3 Foto: X Factor - GRANDFINALE - Obrázek 3Foto: All

První česko-slovenská verze světoznámé pěvecké soutěže X Factor vyvrcholila dnešním večerem ve Velkém finále. Po několika měsících hledání toho, kdo má všechno to, co je potřeba – právě tolik vzácný X Factor – konečná známe vítěze! Stal se jím Peter Bažík!

Během večera se na pódiu vystřídala šestice finalistů, které jste vy sami svými hlasy dostali až sem – na samý konec!

Jako první vystoupila Katarína Ščevlíková, i když jste ji na začátku nejspíš ani nepoznali! Známe její pohodové i elegantní já (to předvedla minulý týden), dnes zas vystrčila růžky a předvedla svou další stránku – byla zatraceně sexy!

Oto: „Mně, kdyby bylo 14, tak dokážu stát do 4 do rána, abys mi dala podpis na prsa!“

Druhým účinkujícím byl Matěj Vávra a sami jistě uznáte, že si na svá záda naložil opravdu hodně. Michaela Jacksona se bojí někdy zkusit i profesionální zpěváci, natož píseň Earth song! Matěj to ale dal na jedničku!

Jako třetí vystoupily Joy$, které poprvé oželely tanec a daly přednost čistě jen zpěvu! Právě to jim totiž naši porotci nejčastěji vyčítali. Holkám to v dlouhých slavnostních šatech neuvěřitelně slušelo! Porotci sice měli opět výhrady k intonaci a úrovni jejich zpěvu, na druhou stranu přiznávali, že tohle bylo jejich nejlepší vystoupení!

Tibor Gyurcsík si zazpíval ústřední píseň z „bondovky“, a jako agentovi 007 mu to neuvěřitelně slušelo! Sice statické, ale dokonalé! I porotci ho vychválili!

Celeste: „Já ti stoprocentně věřím, vím, že na to máš!“

Ricco a Claudia mají od začátku laťku nastavenou hodně vysoko! Tentokrát se ale překonali! Uprostřed nádherné scény se spoustou malých světel zazpívali prostě nádherně a ukázali, že opravdu umí! Jako první dostali od diváků nádavkem standing ovation!

Peter Bažík prošel během soutěže asi největší proměnou! Ze zpěváka z éry Bon Jovi se stal moderním současným umělcem, který umí oslovit davy! Ukázal to i ve Velkém finále, kde svoje vystoupení začal skvělým sólem na bicí a skončil jej úžasným zpěvem. Porota pěla chválu!

Na pódiu vystoupil v rámci programu i Richard Müller, který byl VIP hostem Celeste Buckingham v Judge´s Houses alias Domech porotců, a skupina Fragile, kteří měli u publika obrovský úspěch!

Po ukončení hlasování na základě nejmenšího počtu hlasů vypadli Matěj Vávra, Katarína Ščevlíková a dívčí trio Joy$. Tibor Gyurcsík, Peter Bažík a Ricco a Claudia bojovali o účast v Grandfinále, a to duety se svými mentory!

Peter Bažík se Sisou Sklovskou vystřihli naprosto dokonalé dynamické vystoupení, s Riccem a Claudií si dal duet jejich mentor Oto Klempíř, který „to zabil“ úžasným a zábavným vystoupením! Celeste a Tibor pak toto kolo zakončili dojemným duetem s písní Say something.

První výsledky byly velice těsné a během tří minut se změnily jen málo....Třetí místo obsadil Tibor Gyurcsík.

Peter Bažík a Ricco a Claudia proti sobě bojovali v Grandfinále.

Absolutním vítězem X Factoru 2014 se stal Peter Bažík, kterému generální ředitel TV Prima Marek Singer předal šek na 200 000 eur!

Rozhovor těsně po vyhlášení vítěze : 

Generální ředitel Marek Singer Peterovi radí, jak správně naložit s výhrou a jeho mentorka Sisa Sklovská tvrdí, že se Peter určitě neztratí! Sledujte to:

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ X FACTOR 2014 PETER BAŽÍK 

 

Video: GRANDFINÁLE 

Článek

X Factor - Velké finále - Peter Bažík 1

Vítěz X Factoru je... Peter Bažík!

Velké finále prvního česko-slovenského X Factoru je za námi. O přízeň diváků se utkalo 6 finalistů. Rozhodli jste, že se vítězem stane Peter Bažík. Přešťastnému Peterovi, ...

 

 

reklama