Velké finálové kolo se blíží! Chcete být u toho? Hrajte s námi o vstupenky!

X Factor - Velké finále 25. května 2014 Foto: X Factor - Velké finále 25. května 2014Foto: All

Už za pár dnů vyvrcholí česko-slovenská verze světoznámé pěvecké soutěže X Factor. 6 finalistů bude bojovat o hlasy vás, televizních diváků, a vy můžete být u toho!

 

Máte mezi finálovou šesticí svého favorita? Chcete podpořit jediného Čecha v soutěži, Matěje Vávru, který dvakrát málem vypadl, nebo jste si oblíbili procítěná vystoupení dua Ricco a Claudia? Baví vás Katarína Ščevlíková, zakoukali jste se do Tibora Gyurcsíka nebo vás ohromila změna Petera Bažíka? Nebo byste rádi vyjádřili sympatie dívčímu triu Joy$?

 Není problém!

Máme pro vás připravené 4 lístky na Velké finále, které proběhne v bratislavské Incheba aréně už tuto neděli! Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku: V jakém pořadí vystupovali soutěžící během 2. finálového kola?

 Jak vyhrát vstupenky se dozvíte na našem Facebooku právě teď!

 ODPOVĚZTE NA OTÁZKU A SDÍLEJTE! na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

 Video: Na co se můžete těšit už tuto neděli?


 Sledujte naše facebookové stránky, odpovězte na soutěžní otázku, dejte like a sdílejte soutěžní status.

Autoři prvních dvou správných odpovědí získávají dvě vstupenky na druhé finálové kolo.

Vítězové budou kontaktováni prostřednictvím Facebooku, vstupenky budou výhercům předány osobně přímo u bratislavské Incheba arény v neděli 25. 5. 2014 (nejpozději v 18:00).

Článek

X Factor - 2. finálové kolo - rozhodnutí - Obrázek 4

Které vystoupení se vám líbilo nejvíce? Hlasujte!

Během druhého finálového kola jste mohli vidět 7 různých vystoupení 7 naprosto odlišných interpretů. Každé číslo bylo jiné, něčím zvláštní a každé si našlo svého diváka. ...

Článek

X Factor - 2. finále - Ricco a Claudia 1

Ricco a Claudia: „Nezpíváme pusou, ani hrdlem. Zpíváme srdcem.“

Duo Ricco a Claudia již na prvním castingu nasadilo laťku hodně vysoko - nejen, že zazpívali naprosto skvěle, až je publikum i porotci odměnili standing ovation, ale ...

Článek

X Factor - 2. finále - Katarína Ščevlíková

Katarína Ščevlíková: „Kdo je největší konkurence? Všichni jsme ohrožení!“

Katarína Ščevlíková je veselá, rozpustilá mladá dívka, která rozdává dobrou náladu kamkoliv přijde. Poslední vystoupení se jí povedlo, i když jej od ní nikdo nečekal! Proč?

Článek

X Factor - 2. finále - Joys

Kontroverzní dívčí trio Joy$ si razí cestu do Velkého finále!

Dívčí trio Joy$ budí po celou dobu své existence rozporuplné a povětšinou i rozpačité reakce. Holky jsou spolu velice krátce a právě to podle většiny porotců stojí za ...

 

reklama