Video - kapela Crabslide: „Ženy jsou naší inspirací!“ A my víme, jaké se jim líbí!

Crabslide - Obrázek 2 Foto: Crabslide - Obrázek 2Foto: All

Postavili na nohy nejen celou porotu, ale i Incheba arénu, rozezpívali je, pobavili a „nakopli“ je svou obrovskou energií! Vážené dámy a vážení pánové: Crabslide!

Kapela Crabslide je složená z kluků ve věku 22–25 let, kteří spolu hrají zhruba 3 roky. Patří mezi ně Lukáš, Jakub, Peter a Štefan. Všichni jsou nejen ohromně talentovaní, ale i setsakramentsky pěkní. Dívky, kterým tato kapela nevyloudila úsměv na rtech nebo kterým by se z nich nepodlomila kolena, byste spočítali na prstech jedné ruky. I naše porotkyně, Celeste a Sisa, se při pohledu na tyhle sexy krasavce začaly trochu rosit!

Kluci zazpívali rovnou dvě písně – tou první totiž publikum natolik rozpálili, že si všichni řekli o nášup! Při druhé písničce se však naši porotci neubránili a začali zpívat sami. Nejdřív to rozjel Ondřej, pak to rozbalila Celeste, přidala se i Sisa a Oto to „zabil“ svým improvizovaným „free style“ rapem!

Sisa: „Doslova jste nás probudili!"

Ondřej: „Tak to je bomba!"

My jsme kluky trochu vyzpovídali :

Hádáte se někdy?

Hádáme se hlavně, když je potřeba uklidit zkušebnu :-)

 Jací jsme:

Lukáš

Moje duševní spokojenost je výhradně založená na gastronomických podmínkách :-) Jinak s oblibou obdivuju ženskou krásu, které je u nás opravdu dostatek, takže jsem vlastně celé dny velmi vytížený :-) Lukáš je typ člověka na kterého se můžete v každé situaci obrátit. Momentálně hodně cvíčí, takže se můžete těšit na vyrýsovaného zpěváka :-) 

Štefan

To je Casanova a má na starosti styk s fanynkami :-) Stále má nějaké trable v lásce, a tak hledá a hledá...Štefan je ale také největší hudebník v kapele. Když si nevíme rady s teorií, transponováním nebo nějakou harmonií, jdeme vždy za ním! Taky má obrovský smysl pro humor a vždycky srší dobrou náladou.

Jakub

"Čučo" má vlastní svět - někdy se s ním člověk povídá a on se vás za pár minut zeptá na úplně to samý! Ale je to hudebník s velkým srdcem, je to jazzová duše naší kapely a má neskutečný cit pro aranžmá a detaily ve skladbách. On je prostě umělec, který podle toho i žije :-) 

Peter 

Když s ním sedíte u stolu, tak si můžete být jistí, že něco rozbije :-) Je to náš "hezoun", bez upravených vlasů a samozřejmě s brýlemi na očích nejde vynést ani odpadky :-) Peter je ale hlavně člověk s obrovským nasazením a citem pro každý detail. Je velmi šikovný designer, co navrhuje plakáty, weby, loga. V hudbě se dokáže nadchnout pro každý dobrý nápad.

 Co holky ve vašem životě? 

Ženy jsou jednou z největších inspirací v životě, podle nás nejen v hudbě, ale i v ostatních oblastech života. Ať chceme nebo ne, vždy děláme všechno pro ně...a tak to má být. A určitě mluvím za každého člena kapely, ale ženy máme velmi rádi.

 Na co se v soutěži nejvíc těšíte? 

Na naše vystoupení před lidmi. Hraní před lidmi je čarovná věc, cítíte všechnu tu energii a je to opojení jako nějaká droga. Člověk se v tu chvíli nejvíc uvolní a může naplno dělat to, co ho baví, dávat sebe do toho, co hraje.

 Kde jste se poznali? A jak vznikla kapela Crabslide?

Na začátku to byl velký třesk!  :-D ...Tak nějak to přišlo...Nová Baňa je malé město, kde zná každý každého, ale nás spojovala hlavně láska k hudbě. Každý z nás hrál ještě před vznikem Crabslide v nějaké jiné kapele a hlavně asi přes hudbu jsme si našli takovou tu cestu k sobě. No a potom přišel víkend v psychiatrické léčebně - dá se říct, že tam jsme to přátelství zpečetili i na papíře :-D

 Sledujte naše facebookové stránky: www.facebook.com/xfactorcesko

Video: Jaké holky se klukům z Crabslide líbí? :-)


 Na fantastické vystoupení kapely Crabslide i naší poroty se mrkněte zde:

 

Článek

XF 1 Brigita Szelidová

Brigita rozplakala porotu: Překonala nemoc i těžké deprese. Teď chce jít dál...i díky X Factoru!

Jedním z nejdojemnějších příběhů, u něhož málokomu nevstoupily slzy do očí, byl tuto neděli ten, s nímž přišla na podium osmačtyřicetiletá Brigita, rodačka z Bratislavy. A ...

 

Článek

XF Iveta Čermáková

Video: Slečna Iveta šokovala porotu! Co si myslí o jejich hodnocení? To musíte vidět!

První díl světoznámé pěvecké show je za námi. Kdo způsobil největší rozruch? Jednoznačně slečna Iveta! Na její vystoupení nikdo jen tak nezapomene – ani publikum, ani ...

 

Článek

X ROOM - Obrázek 2

Soutěžte s X Factorem: Ukažte, co ve vás je: Zkuste štěstí v X Roomu!

Nestihli jste se přihlásit do X Factoru? Ovlivňuje váš výkon tréma nebo ze sebe nevymáčknete ani hlásku, když na vás koukají cizí lidé? Předveďte své umění v našem X Roomu!

 

Článek

Jenom hlas nestačí - soutěž!

Jenom hlas nestačí! Kdo má větší X Factor? Hlasujte a vyhrajte!

Těšíte se, až budete moci svými hlasy rozhodovat o vítězi X Factoru? To však ještě chvíli potrvá! Hlasovat ale můžete už teď – který interpret z české a slovenské hudební ...

 

reklama