Video: Rock Reunion ukázali více, než jsme čekali! Zjistili jsme, jestli mají holky a jací jsou vlastně punkáči!

X Factor - Rock Reunion Foto: X Factor - Rock ReunionFoto: All

4. díl X Factoru se vám vryl do paměti skvělými výkony, který mimo jiné předvedla i kapela Rock Reunion. Chlapci ukázali více, než se po nich chtělo!

 

Rock Reunion ukázali ve 4. dílu X Factoru úplně všechno – od energického vystoupení včetně divokých skoků během něj, až po své zadnice před výkonem Kristíny Kušnírové, kterou tak docela rozhodili! Celé publikum i porota totiž mohla vidět jejich holé zadky, chuděrka Kristína to však viděla zepředu, jak trefně poznamenala Sisa Sklovska.

My jsme Rock Reunion vyzpovídali – zjistili jsme, jestli jsou punkáči tělem i duší nebo třeba jestli mají holky. Co všechno před námi ještě odhalili? Co myslíte?

 

 Video: Rock Reunion

Článek

X Factor - Tereza Feltlová

Oto tvrdí : "Zrodila se hvězda, až na ten outfit." Co nám na sebe práskla Tereza Feltlová?

Poslední v našem výčtu nezapomenutelných vystoupení 4. dílu X Factoru je Tereza Feltlová – slečna, jejíž hlas porotu naprosto uchvátil. Její puntíkaté šaty jí asi opravdu ...

Článek

X Factor 4. DÍL  - Obrázek 12

Cukrařina to je dřina....Co nám na sebe ještě prásknul Dominik Kůta? Sledujte!

Jednou z nejvýraznějších postav nedělního dílu X Factoru byl Dominik Kůta – pamatujete, který to byl? Piercingy, patka, modré vlasy...a zpíval Pomádu!

Článek

X Factor 4.díl - Michal Bohúň

Michal Bohúň: S jakým projektem válí na slovenských školách? Předvedl nám, co umí!

Třiadvacetiletý Michal Bohúň přišel na pódium a hned bylo jasné, že je trochu jiný: měl sako, lakovky a vzhled opravdového elegána – teda až na ty krátké kalhoty.

reklama