Vítězem X Factoru 2014 je Peter Bažík!

X Factor - GRANDFINALE VÍTĚZ PETER BAŽÍK Foto: X Factor - GRANDFINALE VÍTĚZ PETER BAŽÍKFoto: All

První česko-slovenská verze světoznámé pěvecké soutěže X Factor vyvrcholila dnešním večerem ve Velkém finále. Po několika měsících hledání toho, kdo má všechno to, co je potřeba – právě tolik vzácný X Factor –, konečně známe vítěze! Stal se jím Peter Bažík!

 

Velké finále X Factoru – to byl nervy drásající večer, během kterého se šestice finalistů snažila změnit svůj osud! Nebo spíše zapůsobit na vás, televizní diváky, protože právě VY jste měli osud soutěžících ve svých rukou!

V průběhu Velkého finále zazpívali všichni jednu píseň, hned poté bylo ukončeno hlasování a na základě nejmenšího počtu hlasů vypadli Matěj Vávra, Katarína Ščevlíková a Joy$. 

Peter Bažík, Tibor Gyurcsík a Ricco a Claudia bojovali o postup do Grandfinále, a to duetem se svými mentory! V tomto kole obdržel nejmenší počet hlasů Tibor Gyurcsík. 

Peter Bažík a Ricco a Claudia se tak ocitli v Grandfinále, kde zazpívali v pořadí již 3. píseň. Po ní už zbývalo jen jediné: vyhlásit absolutního vítěze X Factoru!

Tím se stal Peter Bažík a od generálního ředitele TV Prima Marka Singera obdržel šek na 200 000 eur!

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko


Článek

Vítězky X Room

Známe vítěze X Roomu! Jsou jimi Sára a Michaela!

Možnost zúčastnit se světoznámé pěvecké soutěže X Factor měl každý! Někteří však nenašli odvahu přijít na casting, postavit se před odbornou porotu a ukázat, co umí. Právě ...

Článek

XF - Velké finále Backstage

Exkluzivní video z Backstage VELKÉHO FINÁLE X FACTORU!

Přípravy na Velké finále jsou v plném proudu – našich 6 finalistů má poslední minuty na přípravu na jeden z nejdůležitějších momentů v jejich životě! Natočili jsme s nimi ...

reklama