Vystoupení Tibora porotcům přišlo příliš procítěné. Co říkal sám Tibor?

X Factor - 1. finálové kolo - Tibor Gyurcsík Foto: X Factor - 1. finálové kolo - Tibor GyurcsíkFoto: All

Tibor Gyurcsík ohromoval svými výkony v průběhu celé soutěže, skvěle zazpíval i tuto neděli, i když mu porota leccos vyčetla.

 

Tibor na samém začátku řekl, že nechce tančit – jeho vystoupení bylo velmi statické, ale zase se Tibor celou svou myslí soustředil na svůj zpěv. Porotci mu kromě toho vyčítali především jeho přílišné procítění písně, které se některým z nich zdálo přehnané, falešné.

 Ondřej: Nevěřim ti tu píseň, při který skoro umíráš a pláčeš a hned na to, co skončí, tak se usměješ od ucha k uchu. Abych ti to trochu víc uvěřil, tak si v písni možná mohl ještě chvilku zůstat. Příště, až to budeš chtít takhle zahrát, tak tam jenom chvilku zůstaň.

 Sisa: Já si tě pamatuju z castingů, protože si mě hned zaujal, máš krásný hlas. Taky ti musím říct, že u tebe cítím, že máš to procítění skladby doslova naučené.

 Oto: Hezkého mladého člověka je lehké kritizovat, každej se do něj trefuje s tím, že on to vydrží. Mně se to strašně líbilo, akorát to pro mě bylo trošku statický. Kdyby tam nebyla ta light show, tak bych se trochu nudil. To není nic proti tomu, co můžeš dokázat v budoucnosti.

 Celeste: Jsem na tebe neskutečně pyšná, vím, že jsme řešili projev emocí, je to náročné a pak ještě zazpíváš tak, že procítíš celou tu písničku. Vím, že tomu rozumíš, že máš takové zážitky, takže možná to tak vypadalo, ale já vím, žes to zpíval ze srdce.

 

Video: Rozhovor Tibor Gyurcsík


Video: Vystoupení Tibor Gyurcsík

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Článek

X Factor - TOP 8 - Tibor Gyurcsík

Tibor Gyurcsík: „Celý tým pracuje na tom, abychom byli nejlepší, po X Factoru je mít ale nebudeme.“

Další finalista X Factoru, Tibor Gyurcsík, rád tráví čas s kamarády a nejvíc utratí za telefon. Chcete vědět víc?

Článek

X Factor - Tibor Gyurcsík - Obrázek 6

Tibor Gyurcsík – Chybí mu podpora rodičů: „Chci jim dokázat, že na to mám!“

Šestadvacetiletý Tibor Gyurcsík z Dunajské stredy si do česko-slovenského X Factoru už nějakou tu zkušenost přinesl: před 3 lety se totiž účastnil X Factoru v Budapešti. ...

reklama