X Factor už tuto neděli na Primě: Rock Reunion ukážou temnou stránku. Ta šokuje porotu i diváky!

X Factor Stage - Obrázek 1 Foto: X Factor Stage - Obrázek 1Foto: All

Zítra se můžete těšit na v pořadí již 4. díl světoznámé pěvecké show X Factor. Nouze nebude o fantastické výkony i krizové situace, kdy tréma zaslepí hned několik našich soutěžících!

 

Naše porota si bude muset s takovými situacemi poradit - jak se s nimi popasuje? Jak se zachová obávaný kat Oto Klempíř? A co miloučká Celeste?

I v tomto dílu se můžete připravit na hudební kapelu, která vám vezme dech – jakým způsobem? O tom snad radši později! Rock Reunion totiž na pódiu ukážou víc, než je zdrávo, jejich hudební výkon uvede Oto Klempíř: „Protože pravda je hnusná, ženská, co jí říká, je vzteklá, a punk je hudba nasraná! Jedem!“ Jak se mu budou líbit? A budou se líbit i potom, co ukážou svou temnou stránku?

Na to všechno, a ještě víc, si musíte počkat. Ale bude to stát za to!

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Článek

X Factor - Nici Lee

„Žádnej zpěv, jenom rap!“ - česká Nicki Minaj již v neděli ve 20:15 na Primě!

Dvacetiletá Nicola Leová z Plzně alias Nici Lee se hudbě se věnuje od 10 let. Na pódiu předvedla rap i zpěv – jedno z toho jí naši porotci zakážou! Hádejte, co z toho to bude!

Článek

X Factor - Rock Reunion

Rock Reunion na pódiu ukážou kousek sebe! „Nemůžem uspokojit každýho.“

Už tuhle neděli vás na pódiu X Factoru čeká další kapela – Rock Reunion vás ohromí nejen svým výkonem! Upozorňujeme – jejich vystoupení je jen pro silné povahy!

Článek

X Factor Stage - Obrázek 3

Celeste se zamiluje a zrodí se česká Nicki Minaj...Už tuhle neděli na Primě!

V neděli nás čeká další díl castingových kol X Factoru, těšit se můžete už teď - uvidíte to, co jste ještě neviděli! A to myslíme vážně!

 

reklama