Zajímavé rozhovory k ČSMT

Porota ČSMT Foto: Porota ČSMTFoto: All

Ve spolupráci se serverem Kultura21 vám přinášíme zajímavé rozhovory s moderátory a porotkyní show Česko Slovensko má talent.

Moderátoři Česko Slovensko má talent: „Trochu sa citíme ako antistresová hmota.“

Show Česko Slovensko má talent letos moderuje dvojice Marcel Forgáč a Milan Junior Zimnýkoval. Společně se znají od roku 1998 a 6 let moderují společně. Co pro ně znamená tato příležitost a co je dokáže nadchnout? To se dozvíte v našem rozhovoru!

Marceli a Milane, jaká byla vaše první reakce na nabídku moderování Česko Slovensko má talent? Je to pro vás velká výzva?

Moderovať jeden z najväčších TV projektov u nás sa neodmieta, pretože ponuka neprichádza dvakrát za život.

Milan Zimnýkoval: Mám za sebou 40 live prenosov Legiend popu a žil som v tom, že nič väčšie nemusí prísť.

Marcel Forgáč: Takže reakcia bola jednoznačná, ako hovorí Simon Cowell: BIG-FAT-YES!

Celý rozhovor čtěte na kultura21.cz.

Porotkyně Diana Mórová: „Aj keď som kritická, budem taká, aby som nikoho neurazila.“

Přinášíme vám rozhovor s dlouholetou tváří TV JOJ Dianou Mórovou, kterou v těchto dnech můžete vídat v Televizi Prima. Je totiž novou porotkyní v soutěži Česko Slovensko má talent. Kromě herectví je známá také z různých zábavných show např. Hvězdy na ledě, ve kterých obsadila přední příčky. Vzhledem k tomu, že si sama vyzkoušela reality show, může divákům nabídnout jiný úhel pohledu než jen z pozice porotkyně. Kromě toho je známá svým perfekcionizmem a upřímností, může se tak stát „ženským katem“.

Diano, vítám vás u našeho rozhovoru. Jak jste se těšila na roli porotkyně?

Musím priznať, že som nebola v žiadnej porote, ani v škole… Preto som mala veľký stres. Nevedela som, do čoho idem na rozdiel od ostatných porotcov.  Nakonec stres opadol a ja som videla nejedno nádherné číslo.  Myslím si, že sme sa našli skvelá partia. Teší ma, že som ich súčasťou.

Kompletní rozhovor s Dianou najdete ZDE.

reklama