Kamila Králová

Základka: Barbora Poláková alias přírodopisářka Kamila Foto: Základka: Barbora Poláková alias přírodopisářka KamilaFoto: All

Kamila, která učí přírodopis, je naivní a romantická holka s velmi nízkým sebevědomím. Slzy jí vstoupí do očí pokaždé, když na ni někdo zvýší hlas.

Věří na osudovou lásku, kterou si promítla do bývalého spolužáka a v současnosti kolegy Romana. Jenže mu neumí dát najevo své city. Trápí se a situaci donekonečna rozebírá s podobně „postiženou“ Alicí.  Kamilu hraje Barbora Poláková.

 

Barbora Poláková se narodila 3.10.1983 v Kolíně. V dětství se věnovala krasobruslení, gymnastice, hrála na klavír, pak začala chodit do divadelního kroužku a nakonec vystudovala DAMU. Momentálně ji můžeme vidět v Divadle na Vinohradech v inscenaci Mocná Afrodité, ve Švandově divadle v Románu pro ženy, v MDP ve hrách Pan Kaplan má třídu rád a Monthy Pythoův létající cirkus, v A Studiu Rubín v inscenacích Med, Svrbí a Blonďatá bestie II, v Divadle Letí v inscenaci Rozhovory s Astronauty a na dalších scénách.  Hrála ve filmech František je děvkař, Kráska v nesnázích, Svatá čtveřice. Televizní role: Cyklus Soukromé pasti, Živnostník, seriály Dobrá čtvrť, Dokonalý svět, Okresní přebor, pohádka Micimutr atd. V poslední době se věnuje hlavně hudbě. Po valentýnské písni Kráva a duetu s Davidem Kollerem Sami, přišla s novou letní písní Pas. Hraje na několik hudebních nástrojů, má ráda hory a snowboard, brzy by chtěla vylézt na Mont Blanc.

reklama