reklama

20. 5. 2012
Zázraky života (15) Foto:
11
Honza Mácha se pořád nevzpamatoval z toho, že Eliška čeká jeho dítě. Jak se rozhodne? Zůstane s nimi, nebo odletí na stáž do Londýna? Marek s Danou se rozhodli podstoupit umělé oplodnění. Proces, který jako doktoři dobře znají, protože ho dnes a denně na klinice zažívají. S čím ale nepočítali?
13. 5. 2012
Zázraky života II (14) - Obrázek 3  Foto:
Sestřička Martina se bláznivě zamilovala a rozhodla se odjet za svou láskou do Francie. Jak se bude tvářit Diamant, až mu přinese výpověď? Dana Vránová se odhodlala podstoupit ještě jednou umělé oplodnění. Jenže nemá dárce spermie. Kdo připadá v úvahu? Honza Mácha má pro Elišku novinku.
6. 5. 2012
Zázraky života II (13) - Obrázek 1  Foto:
Petr Diamant má kulaté narozeniny. A přesto, že nesnáší jakékoliv oslavy, mu Vlasta připravila narozeninový večírek. Jak Petr oslavu „přežije“? Eliška nemůže přestat myslet na Honzu Máchu. Bohužel ho stále potkává, Vlasta ho totiž pozvala na Diamantovu oslavu. Co si Honza s Eliškou řeknou?
29. 4. 2012
Zázraky života II (12) - Obrázek 1  Foto:
5
U Davida doma nastává nová fáze – život po rozvodu. A překvapivě probíhá docela v klidu. Ten ale naruší jeho nejstarší dcera Maruška. S jakým nápadem za tátou přijde? Dana je po rozchodu s Davidem v depresi, z níž ji nečekaně dostane Marek Tichý.
22. 4. 2012
Zázraky života II (11) – Rozvod - Obrázek 6  Foto:
2
Monika je nečekaně neoblomná a pořád trvá na rozvodu. David se naopak rozvádět nechce, jenže soudní stání už se blíží. Jak se manželé nakonec dohodnou? Dana se nemůže dočkat, až bude mít Davida jen sama pro sebe.
19. 4. 2012
ZZ profil - Tatiana Vilhelmová Foto:
1
Postavou, kterou diváci Zázraků života už dobře znají, je Monika, manželka doktora Davida Salače. Hraje ji Tatiana Vilhelmová. Jak se jí druhá řada seriálu natáčela?

Poslední epizoda

Zázraky života II (15) Foto:
25. 12. 2015

reklama