Zázraky života (2) - V žádném případě

Zázraky života - uvidíte ve 2. díle - článek Foto: Zázraky života - uvidíte ve 2. díle - článekFoto: Prima

Uvidíte 22.3.: Ve druhém díle Zázraků života Elišku čeká příchod nového kolegy a životní tragédie! Tohle už asi sama nezvládne. Potřebovala by víc než jen pusu pro štěstí.

Davidova žena Monika (Tatiana Vilhelmová) se všemožně snaží pomoci s rodinným rozpočtem, a proto si přivydělává jako kosmetička. David zvládá rodinu, práci, dceru Marušku i lásku k Elišce.

 

Ta se přes lásku k němu snaží chovat rozumně a držet si odstup. Rozhodně nechce rozbíjet jeho rodinu. Věnuje se ještě více práci. Přijímá nové pacienty a pomáhá jim ke štěstí.

 

Příchod nového gynekologa Marka Tichého (Igor Chmela) zasáhne nejvíc Moniku, která ho viní ze smrti své sestry. Markovi nedokáže odpustit a nepřeje si, aby se stal Davidovým kolegou. Naléhá na Davida, aby dal v Centru Život výpověď. David ale odejít odmítá. Práci má rád a navíc nechce přijít o Elišku.

 

Petr Diamant a Irena nedokážou zůstat dlouho rozhádaní. Jejich vztah je plný porozumění a lásky. Pojí je i stejný smysl pro humor a spousta společných let. Ilonu rozchod s přítelem rozhodí a utěšování Davida Salače si vyloží úplně špatně. Každý špatný konec může být ale pro někoho šťastný začátek.

reklama