Zázraky života (1) - Tady jde o život

Zázraky života - 1. díl Foto: Zázraky života - 1. dílFoto: All

V Centru Život začíná všední den a doktorka Eliška Diamantová neví, kam má skočit dřív. Chlácholit Hlávkovy, nebo jít do porodnice se sousedkou a klientkou? Nebo snad udobřovat rodiče? Musí stihnout všechno!

V Centru Život, soukromém zařízení pro asistovanou reprodukci, dokážou zázraky. Seznamte se s gynekoložkou Eliškou Diamantovou, kterou baví práce natolik, že zapomíná na své soukromí. Stále nemůže potkat toho pravého a právě se rozchází s přítelem. Je jasné, že se už mužem jejího života nikdy nestane. Embryolog David Salač ji baví, ale je to ženatý kolega z práce… Z dovolené přiletěli rozhádaní rodiče.


Po třiceti letech  se tentokrát opravdu chtějí rozejít! Eliška se proto musí trochu vrátit do normálního života, i když největší radost zažívá právě na klinice. Radost má i David. Jeho pusa Elišce však měla ke kolegiální dost daleko. Začíná láska jako trám, nebo pracovní flirt?


Dívejte se na první epizodu nového seriálu Zázraky života v hlavní roli s čerstvou držitelkou Českého lva Janou Plodkovou. V dalších rolích se představí Jiří Ornest, Roman Zach, Veronika Freimanová, Tatiana Vilhelmová nebo Igor Chmela. Premiéra nového vztahového seriálu z pera autorky Evy Papouškové už v pondělí 15. března ve 20.00 na Primě!


Doktorce Elišce Diamantové mnoho žen děkuje za to, že se staly matkami. Momentálně má plné ruce práce – její otec Petr, který Centrum Život založil a vede, je na dovolené v Thajsku. Dcera převzala i jeho pacientky. Čekají ji odběry a také otcova známá, advokátka, která by se chtěla stát matkou, ale chybí jí partner. A zákon v tomto případě mluví jednoznačně... Únavou trpí také Eliščin vztah s inženýrem Leošem Malým a mladá lékařka se s ním rozchází. Jak v této situaci zareaguje na neskrývaný zájem kolegy Davida Salače – ženatého otce tří dětí? Má přece pohlednou ženu Moniku, která o něj vzorně pečuje. To Elu doma nikdo nevítá. Z dovolené se vrací profesor Petr Diamant a přijíždí do práce s kufrem. Eliška zjistí, že se její rodiče pohádali, a jelikož má Irena, Eliščina matka, sklony k občasným dramatickým výstupům, zvolil otec jako přechodný azyl kliniku. Rodiče jsou spolu třicet let a podobnými scénami si občas pepří manželství… Ke střetu ale dojde i mezi dcerou a otcem. Důvodem je případ advokátky bez partnera. Eliška zásadně nesouhlasí s oplodněním této klientky. Drama se odehrává i u manželů Hlávkových, kteří absolvují již pátý cyklus umělého oplodnění a už ztrácejí naději. Navíc se kvůli snaze o rodičovství dost zadlužili.

reklama