Zkrotí Stifler z Prciček Neposlušné tenisáky?

Neposlušné tenisáky Foto: Neposlušné tenisákyFoto: vinceandbastian.blogspot.com

Nadějný americký tenista pevně svírá pálku. Podívá se na letící míček a běží do rohu. Mezi nohy strčí pálku a tenisák se odrazí. Jak dopadne utkání puberťáků, kteří touží vyhrát národní pohár, sledujte v sobotu 10. 5. od 20.00 na Prima COOL.

Gary (Seann William Scott – Prci, Prci, Prcičky) byl vychován despotickým otcem, který nikdy nevěřil, že by jeho syn dosáhl profesionálních úspěchů v tenisu. I přesto se Gary snažil. Když ho vykopli i z klubu v Mexiku, stal se údržbářem na střední.

Vášeň k tenisu ho ale dovede k postu trenéra několika teenagerů. Svými metodami šokuje, ale jsou účinné. K demonstraci používá svoje zvratky, k prohánění studentů tři rotvajlery a na povzbuzení mužnosti prostitutku a pivo.

Film stojí na hereckých schopnostech Seanna Williama Scotta, známého sexuálního maniaka z Prci, Prci, Prcičky. Jeho postava Stiflera, věčně nadrženého středoškoláka, z něj udělala hvězdu. Stejně jako při postavě Stiflera i tady používá v každé větě slovo „fuck“, které dovedl k dokonalosti. Není třeba duchaplných řečiček, když máte jedno slovo, které vysvětlí vše.

Objevil se v Hele vole, kde mám káru, Road tripu nebo Mládeži nepřístupno. Pokud přehlédneme jeho zálibu ve zvracení a pozření výkalů v Prcičky, mohl by se stát velmi úspěšným hollywoodským komikem.

Scénář k filmu vyhrál v roce 2005 soutěž amatérských scenáristů BlueCat Screenplay Competition. Režisér Neposlušných tenisáků, Danny Leiner, natočil známou komedii Zahulíme, uvidíme. Scotta obsadil také do svého dalšího filmového skvostu, Hele vole, kde mám káru?, podobně laděného marihuanového řádění.

Není tak sexy jako Federer. Nemá olympijskou medaili jako Nadal. Ale má velké srdce, žaludek připravený na vše a zaručeně vás pobaví.

Tenisové utkání začíná v sobotu ve 20.00 na Prima COOL.

Verča Loudová

reklama