Znáte friťák, který pamatuje Švédy na mostě a lednici socík? Pak sledujte Ano, šéfe!

Pintovka bývala vyhlášená výletní restaurace. Manžele Vandasovy mrzelo, že nyní podnik chátrá. Zvláště když v něm před lety měli svatební hostinu. A tak se rozhodli restauraci si pronajmout a zachránit ji. Kdo však zachrání hosty?

Úhledná restaurace nemá moc reprezentativní zázemí. Tekoucí friťák „pamatuje Švédy na mostě“, lednice „socík“, o pořádku a hygieně v kuchyni také škoda mluvit. Porce ale nejsou ke snědení, kuchař je opravdu přející, zato účetní bilance frustrující.

Reprízu 5. dílu IV. řady show Ano, šéfe! sledujte ve čtvrtek večer ve 21.30 na Primě!

Restaurace nevydělává, i když lidé chodí, na obědy dojíždějí i lidé z města a pořádají se tu svatby. Vandasovi nejsou z oboru, paní vystudovala přírodovědeckou fakultu, osmatřicetiletý majitel pracoval většinu života jako grafik a DTP operátor v bratrově reklamní agentuře. Před více než dvěma lety začali provozovat restauraci, kde měli kdysi svatební hostinu. Nyní v ní pátrají po pověstné žábě na prameni.

Majitelé Pintovky, manželé Vandasovi, tady měli před dvanácti lety svatební hostinu, teď si tu „užívají“ jako podnikatelé.

Suchá alarmující čísla a procenta vystřídají dva komické výstupy: zábavný houbařský rychlokurz a improvizovaná svatba v Pintovce – překvapení pro majitele, které po dvanácti letech znovu oddá sám šéf, jenž si rozšířil kvalifikaci.

Zdeněk Pohlreich mimo jiné zážitky ochutná skutečné divy. Tady malý předkrm, včetně informace o současném jídelním jístku.

Pusťte si extra VIDEO z návratu do Pintovky a s jedním z nejčastějších hříchů české hospodské gastronomie – jak udělat z obyčejného smažáku něco extra? :-)

reklama