Zpěvák Marek Ztracený a skokan Roman Koudelka!

Show Leoše Mareše - Marek Ztracený  Foto: Show Leoše Mareše - Marek Ztracený Foto: All

Zpěvák Marek Ztracený už nechce být ztracený, ale Leošovi to stejně nedá a bude se vyptávat. Jenže! Pak bude muset vyzkoušet co všechno musí zvládnout takový trenér skokana na lyžích Romana Koudelky. To co se bude dít bude až romantické!

Pánská jízda už dnes večer na Primě! 

Všechny epizody najdete na PRIMA PLAY

Článek

Show Leoše Mareše - Divadlo Royal natáčení 26.10. Foto:

Poslední lístky zdarma na Show Leoše Mareše! Těšit se můžete na Jirku Mádla, Antonína Panenku, Jitku Válkovou a Ester Ledeckou. Jak na to?

Nevíte co s dnešním večerem? Jste zvědaví jak probíhá natačení? Přijďte se podívat do divadla Royal, jak vzniká late night Show Leoše Mareše!

Rádi byste se podívali do zákulisí jediné late night show v České republice? Vstupenky můžete získat zcela zdarma! Jak na to?  Stačí napsat na email vstupenky@mnam.tv a uvést své telefonní číslo. 

Natáčení probíhá v Divadle Royal : Vinohradská 48, Praha 2 mapa:  https://goo.gl/maps/bnn1EWPb3X12

 Show Leoše Mareše pak můžete sledovat od pondělí do čtvrtka těsně před půlnocí na Primě! 

Článek

Show Leoše Mareše - Od pondělí do pátku na Primě Foto:

Chcete se zúčastnit natáčení Show Leoše Mareše? Víme, jak na to!

Jste zvědaví jak probíhá natačení? Nemáte plán na pondělní a středeční večer? Nevíte kam vzít přítelkyni na rande? Chcete si udělat hezký večer s přáteli? Přijďte se...

Článek

Show Leoše Mareše - 17. Díl  - Obrázek 3 Foto:

Show Leoše Mareše Marek Epstein a Xindl X

Už dnes večer se můžete těšit na skvělé hosty český scenárista, spisovatel, dramaturg a režisér Marek Epstein a písničkách a scénárista Xindl X. Sledujte Show Leoše Mareše...

Článek

Show Leoše Mareše - 23. Díl Back To The Future  Foto:

Dnes je ten den, na který čekal Leoš už od svých třinácti let! Back to the Future v Show Leoše Mareše!

Fanoušci filmu z roku 1985 Návrat do budoucnosti si dnes připoměli den, kdy Marty McFly přišel do budoucnosti! Datum příchodu je právě 21. Října 2015. Sledujte dnešní Show...

Článek

Show Leoše Mareše - Janek Ledecký Foto:

Janek Ledecký se vrací na scénu a dnes večer se ocitne v časoprostoru! Sledujte Show Leoše Mareše před půlnocí na Primě!

Dnešními hosty late night Show Leoše Mareše jsou zpěvák Janek Ledecký a mistryně světa v nádechovém potápění Gabriela Grezlová!

 

 

 

 

reklama