Jak vychytal Dominik Hašek svůj život?

Zrcadlo tvého života (2) - Dominik Hašek - Obrázek 1 Foto: Zrcadlo tvého života (2) - Dominik Hašek - Obrázek 1Foto: www.iprima.cz

Jiřina Bohdalová v roli průvodkyně pořadem Zrcadlo tvého života tentokrát zaloví ve sportovních vodách a pozve brankářskou legendu Dominika Haška. Zavzpomíná s ním na těžké hokejové začátky na těžké začátky na zahraniční hokejové farmě i na zlomové životní okamžiky.

Kdo při nich Dominika provázel? Nejen na to se paní Jiřina zeptá svých hostů.

 

Jeden z nejuznávanějších českých sportovců se dostal z pardubického stadionu až na nejvyšší příčky svého oboru. Kromě jiného byl několikrát vyhlášen nejlepším brankářem NHL. Kterého ocenění si však váží nejvíc? A co mu daly a vzaly těžké začátky v zahraničí?

 
 „Já jsem byl brankář už od prvního tréninku,“ přiznává Dominik. S kým hrál hokej od pěti let? Přátelí se s hokejisty svých začátků dodnes? A jak vůbec přišel k přezdívce Dominátor?

 
Jiřina Bohdalová zamíří při toulkách brankářovou historií i do střední školy a zeptá se (jeho - škrt) paní ředitelky, jaký byl Dominik student. „Padla i ředitelská důtka…“ prozradí pedagožka divákům.

 
Za svou bohatou hokejovou kariéru se Dominik setkal s mnoha osobnostmi. Přátelí se například se známými sportovními komentátory Petrem Vichnarem a Robertem Zárubou. Jak viděli jeho brankářské začátky? „Já se přiznám, že jsem z Dominika zpočátku opravdu trnul,“ zkonstatuje Robert Záruba.

 
Zkušený rozhodčí také přidá svou trošku do mlýna: „On byl dost zlobivej a málokoho snesl u brány. Navíc strašně nerad prohrává.“

 
Kdo všechno přijde zavzpomínat na hvězdný život brankářské legendy, si nenechte ujít v pořadu Zrcadlo tvého života již 14. září 2012 v 20.00 hodin na Prima family!

reklama