Jiřina Bohdalová – Královna české filmové komedie

Zrcadlo tvého života (7) - Jiřina Bohdalová - Obrázek 6 Foto: Zrcadlo tvého života (7) - Jiřina Bohdalová - Obrázek 6Foto: www.iprima.cz

V příštím dílu pořadu Zrcadlo tvého života se hostem svého pořadu stane sama Jiřina Bohdalová a moderátorem bude excelentní Marek Eben.

I s ní si za účasti jejích přátel, kolegů či rodinných příslušníků projdeme nejdůležitější etapy jejího života.


Jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších českých hereček se narodila v Praze. Původně působila jako učitelka na Ostravsku, ale její životní profesí se stejně nakonec stalo herectví. Na jevišti se Bohdalová pohybovala od dětských let. Jiřina Bohdalová vynikla také v řadě filmových rolí, její záběr byl vskutku široký – hrála postavy komediálně laděné, ale zářila i v rolích vážných. Diváci ji vnímají jako hvězdu české filmové komedie.

 

Nezapomenutelnou se stala například v titulech Až přijde kocour (s Janech Werichem), Světáci (s Jiřím Sovákem, Vlastimilem Brodským, Janem Libíčkem, Ivou Janžurovou a Jiřinou Jiráskovou), Ženy v ofsajdu (s Lubomírem Lipským st. a Stellou Zázvorkovou), Ucho (s Radoslavem Brzobohatým), Fany (s Jiřinou Jiráskovou).

 

Přijměte proto pozvání do nejlepší společnosti a nechte se Markem Ebenem společně s hosty provázet životem Jiřiny Bohdalové. Příjemný večer naplní spousta skvělých lidí, četná překvapení, zajímavé ukázky či hudební vystoupení.

 

Sledujte Jiřinu Bohdalovou v obrácené roli již v pátek 19. 10. v Zrcadle tvého života od 20.00 na Prima family!

reklama