Lucie Bílá pohlédne do zrcadla svého života

Zrcadlo tvého života (1) - Lucie Bílá - Obrázek 3 Foto: Zrcadlo tvého života (1) - Lucie Bílá - Obrázek 3Foto: www.iprima.cz

V pořadu, kde se vzácným hostům promítne před očima celý jejich život, přivítá moderátorka Jiřina Bohdalová jako svého prvního hosta několikanásobnou slavici Lucii Bílou. S tou společně zavítají jak do jejích školních lavic, tak k nejvěrnějším přátelům. Jaká překvapení v pořadu Zrcadlo tvého života

Lucii Bílou nemusí českému národu nikdo představovat, jsou však i dosud nevyřčená tajemství jejího života, která se v pořadu prozradí. Hned zpočátku se zodpoví prostá otázka: Jaká byla Lucie, respektive tehdy ještě Hana Zaňáková, žačka? Uživila by se jako dámská krejčová? A kde se konalo její první veřejné vystoupení?

 
Lucie se ráda obklopuje lidmi a miluje obdarovávání. V životě si velmi cení i několika věrných přátel po svém boku. Co jí váže například k Jiřině Jiráskové? „Troufám si říct, že jsem byla její sudičkou při vstupu do světa umění a divadla,“ prozradí paní Jiřina. A co si myslí tato skvělá herečka o hereckém umění Lucie Bílé?

 
A co prozradí na několikanásobnou slavici její muzikálová kolegyně? Je Lucie trémistka? „Bílá je nejlepší plastelína pro režiséra… pokud ovšem nejde o tanec,“ řekne o své oblíbenkyni muzikálový režisér Josef Bednárik.

 
Kteří další hosté přijdou vzdát hold Lucii Bílé a jak zasáhli do jejího života, sledujte v pořadu Zrcadlo tvého života již 7. září 2012 v 20.00 na Prima family!

reklama