25 let televize Prima: Pusťte si to nej z programu online

Televize Prima letos slaví 25. narozeniny. A vy můžete oslavovat s ní. Sledujte to nejlepší z jejího programu online na iPrima.cz. Vyberte si, na jaký formát z archivu máte chuť, a KLIKNĚTE NA FOTKU.
Je nám spolu Prima už 25 let
Je nám spolu Prima už 25 let

reklama

1997: Jiří Krampol zjišťuje, že Nikdo není dokonalý

Zábavný televizní pořad, který je založen nejen na návštěvě a historkách známých osobností, ale kombinuje i názory a vědomosti lidí z ulice. Počet správných odpovědí musí uhádnout právě dvě slavné osobnosti. Moderátorem byl herec a osobitý dabér Jiří Krampol. Pořad Nikdo není dokonalý spatřili televizní diváci už v roce 1997 na Primě, kde úspěšně pokračoval až do roku 2005. V roce 2010 se pořad dočkal na krátkou dobu obnovy. 

Epizody Nikdo není dokonalý můžete sledovat na Prima LOVE v 11.20 nebo online. KLIKNĚTE NA FOTOGRAFII:

Nikdo není dokonalý
Autor: archiv FTV Prima Nikdo není dokonalý

2001: Začíná Receptář prima nápadů

Král kutilů Přemek Podlaha se na obrazovce TV Prima objevil v roce 2001 v Receptáři prima nápadů, který se stal neodmyslitelnou součástí nedělního poledního odpočinku statisíců kutilů a zahrádkářů.

Věděli jste, že Receptář prima nápadů je nejdéle vysílaným českým hobby pořadem?!

Nápady a rady z kutilství i ze zahrady, chovatelství, bydlení – vše v praktickém balení – to je publicistický magazín pro kutily a zahrádkáře. Žádné roční období se neobejde bez rad a nápadů z našeho Receptáře. Nejen na zahrádkách je po celý rok co dělat a zdokonalovat, také doma oceníte inspiraci k zajímavým činnostem i zlepšovákům a ani chovatelé či prostě jen milovníci nejrůznějších živočichů nepřijdou zkrátka.

Připomeňte si i první epizody Receptáře prima nápadů online. KLIKNĚTE NA FOTOGRAFII a vyberte si, kterou si chcete přehrát:

25 let televize Prima: Receptář prima nápadů s Přemkem Podlahou
25 let televize Prima: Receptář prima nápadů s Přemkem Podlahou

2004: Spouští se první rodinná sága Rodinná pouta, později Velmi křehké vztahy

Jedná se o vůbec první český „nekonečný“ seriál žánru mýdlové opery. Jak už název napovídá, středobodem seriálu byla rodina, která spoutává v tom dobrém i zlém. V době jeho největší slávy seriál sledovalo každý týden pravidelně kolem dvou milionů diváků.

Příběh začíná, když se Adam Rubeš (Tomáš Krejčíř) vrací ze studií z Anglie do České republiky. Začíná pracovat v rodinné firmě Premier Glass, kde je ředitelem jeho otec František (Jan Kačer) a zástupkyní Adamova sestra Andrea (Dana Morávková). Adam má ještě dva sourozence – baletku Ivanu Sýkorovou (Zdeňka Žádníková-Volencová), která je již dvakrát rozvedená a z každého manželství má jedno dítě. Pro syna a dceru se snaží najít nového tátu, avšak marně. Posledním sourozencem Adama je bohémský malíř Filip (Otto Kallus).

Perlička: Herec Jan Kačer šel do seriálu s tím, že jeho postavu nechají tvůrci po čase zemřít. A opravdu – jeho postavu nechali v kómatu. Jenže seriál byl natolik divácky úspěšný, že herec a jeho postava museli být vráceni do hry.

Spletité osudy hrdinů Rodinných pout pokračují seriálem Velmi křehké vztahy. Odehrávají se na pozadí nemocnice, ve které hlavní hrdinové pracují. Hlavní postavou seriálu Velmi křehké vztahy je charismatický neurochirurg MUDr. Lukáš Kratochvíl (Viktor Limr). Právě se rozešel se svou milenkou Andreou Rubešovou (Dana Morávková), protože nechtěl rozvrátit svou rodinu a ztratit syna. Ale na Silvestra potká Ivanu Sýkorovou...

Vy nyní seriál Velmi křehké vztahy, kterému nikdo neřekl jinak než VéKáVéčka, můžete celý sledovat online.

Velmi křehké vztahy
Autor: archiv FTV Prima Velmi křehké vztahy

2005: Prima jako PRVNÍ česká televize točí reality show – VyVolení

První vítěz českých VyVolených Vladko Dobrovodský prožil ve čtvrté řadě slavné reality show ve Vile dalších 99 dní. A vyhrál podruhé. Na legendárního šampiona, zbožňovaného diváky, zkrátka nikdo ze soupeřů neměl. Připomeňte si nejslavnějšího VyVoleného Vladka  v článku.

2006: Prima přichází s původním českým seriálem Letiště

Přes devět set tisíc diváků usedalo pravidelně o pondělcích a středách k televizi, aby sledovali seriálový život pilotů a letušek fiktivní dopravní společnosti Central Airlines. Také vzpomínáte na oblíbený seriál Letiště? Přesněji jeho hlavní postavy – Annu Šiškovou jako stevardku Annu Holubcovou, Zuzanu Norisovou jako letušku Petru Antlovou, víc krásnou než bystrou, Boba Klepla coby poněkud prudšího kapitána Fila či Zuzanu Bydžovskou v roli svědomité dispečerky Terezy, obdivující ostatní, že se nebojí létat. A samozřejmě dva mužné bratry piloty Václava a Roberta Schindlerovy (Maroš Kramár a Pavel Řezníček).

Na své si během natáčení přišly také poměrně neotřelé herecké typy jako Jitka Schneiderová, Vojtěch Dyk, Kristýna Nováková, Lumír Olšovský, Matouš Ruml a další. Kromě časté cestující Anny Geislerové (která poprvé hrála v seriálu) či úvodní písně, již složil Dan Bárta, se Letiště od ostatních současných seriálů odlišovalo větším důrazem na hravost a nadsázku. Ta je patrná například v přístupu k rolím v případě Boba Klepla nebo Zuzany Norisové.

Letiště se dostalo do nominací v anketě popularity TÝTÝ, a dokonce bylo prodáno do „země seriálů“, do Spojených států. Pro řadu herců, ale také členů realizačního štábu byl seriál výborným odrazovým můstkem pro další profesionální práci.

Pusťte si Letiště online na iprima.cz.

Letiště
Autor: archiv FTV Prima Letiště

2009: Zrodil se FENOMÉN Šéf Pohlreich. Začíná Ano, šéfe!

„Jsem Zdeněk Pohlreich. Jsem šéfkuchař a zároveň šéf Café Imperial. I když máme práce víc než dost, přesto mě baví zkoušet v branži stále něco novýho. Třeba pomoct kolegům, jejichž restaurace kvůli pár stupidním chybám bojujou o přežití.“ Takto se šéf představil národu v prvním dílu nové a neotřelé show Ano, šéfe! v roce 2009. Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy!

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich se od té doby vydal na vizitu do restaurací a hospod nejen v Česku celkem v sedmi ucelených řadách. Na svých spanilých jízdách se setkal s celou řadou lidí a jejich osudy. V oblíbeném pořadu Ano, šéfe! není nouze o břitký humor okořeněný trefnými hláškami, které svérázného šéfa proslavily.

Přehrajte si nejen první díl dnes už legendárního Ano, šéfe! na iPrima.cz KLIKNĚTE NA FOTKU pořadu a vyberte si dostupný díl:

Ano, šéfe!
Autor: archiv FTV Prima Ano, šéfe!

2009: Přešlapy zaostřují na život třicátníků

To je další originální seriál Televize Prima. Přešlapy sledují životní kotrmelce tří párů ve věku od 30 let.

 „Přešlapy nejsou typický český seriál. Neobsahují tolik klišé a zbytečných dialogů. Vyprávíme příběhy ze života, ale nebojíme se k tomu ukázat představy postav, “ představil seriál jeden z režisérů Přešlapů Richard Malatinský. 
Adam (Filip Blažek), Radka (Zuzana Norisová), Petr (David Novotný), Jana (Jitka Schneiderová), David (David Matásek) a Karolína (Soňa Norisová) jsou jako vaši sousedé nebo kolegové z práce. Prožívají šťastné chvíle i partnerské neshody, problémy s rodinnými financemi, rozhodování mezi mateřstvím a kariérou, žárlivost a nevěru.

Jak dopadne „první opravdu vážný vztah“ nenapravitelného sukničkáře Adama (Filip Blažek) se ctižádostivou a kreativní Radkou (Zuzana Norisová), která měla dosud smůlu na chlapy? Prosadí si Petr (David Novotný) u manželky posedlé touhou po dítěti (Jitka Schneiderová) fotbal aspoň v neděli? Jak zvládne Karolína (Soňa Norisová) výchovu syna, domácnost i práci v nakladatelství, když její manžel je pořád v práci a jediné, co ho zajímá, je stav akcií na burze?

KLIKNĚTE NA FOTKU a pusťte si oblíbený seriál:

Přešlapy
Autor: archiv FTV Prima Přešlapy

2009: Jak se staví sen začíná lidem plnit sny o bydlení

Každý z nás má svůj tajně vytoužený dům či pokojík, který je plný útulných a krásných věcí. Ne každý však sebere odvahu a naspořené finance, aby si svůj sen splnil… V tu chvíli však přichází na řadu designérský tým televize Prima a sen o bydlení se rázem stává skutečností! Ano, i pořad Jak se staví sen diváci poprvé viděli v roce 2009.

První „stavění snu“, na který mají už od začátku designéři velmi málo času, provázel zábavně a svižně účastníky pořadu moderátor Pavel Cejnar, který z pohledu laika spolu s diváky sledoval, jak se designérům pod rukama proměňuje starý interiér ve zcela nový – to vše samozřejmě s ohledem na konkrétní přání majitele příbytku. A že se profesionální odborníci na stylové bydlení rozhodně nedají zahanbit, o tom vypovídá i rekordní čas proměny. Za několik málo dní stíhají to, co by jinde trvalo celé měsíce. Proměna je často překvapením a dárkem pro někoho blízkého.

KLIKNĚTE NA FOTKU a pusťte si oblíbený pořad online:

Jak se staví sen
Autor: archiv FTV Prima Jak se staví sen

2010: Spouští se NEJDELŠÍ seriál Primy – Cesty domů

Přesně 18. září roku 2010 odstartovaly svoji dlouhou pouť Cesty domů. Vůbec nejdelší český seriál televize Prima, který měl celkem 357 epizod. Scenáristka Barbora Bulvová své "Cesty" tenkrát komentovala: "Tahle sága je příběhově ucelená a velmi dramatická. Oba otcové rodů mají v dávné minulosti tragédii, o které si myslí, že ji zavinil ten druhý, a nenávidí se za to k smrti. Jenže matka jednoho z nich zemřela a odkázala jim oběma svou ordinaci i s kartotékou pacientů. Musí spolu pracovat. Minulost se ozývá, všechny křivdy vypadnou ze skříně, je potřeba je řešit. K tomu jsou tu jejich děti, každé se svým trápením i nadějí. Romantiky bude hodně, jsou tu mladí, kteří se neustále zamilovávají, je tu manžel, který se chce vrátit ke své ženě, a jsou tu lásky těch nejstarších. A humoru je taky dost, protože jsme oba s Honzou toho názoru, že ani největší životní průšvih není bez humoru."

KLIKNĚTE NA FOTKU a sledujte nejdelší seriál Primy online:

Cesty domů
Autor: archiv FTV Prima Cesty domů

2010: Prima hlásí Prostřeno!

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční, exotická i experimentální! To je už od roku 2010 fenomén televizních obrazovek – zábavná gastronomická show Prostřeno! Úplně první díl byl odvysílán konkrétně 1. 3. 2010.

Prostřeno! tedy letos oslavilo už osmé narozeniny. Za celou dobu bylo odvysíláno celkem 17 sérií a neuvěřitelných 1680 epizod.

Výhra je opravdu lákavá, můžete vyhrát až 70 000 Kč! Pořadem od počátku provázejí oblíbení herci a moderátoři Václav Vydra a Jana Boušková.

KLIKNĚTE NA FOTKU a užijte si oblíbené Prostřeno!

Prostřeno
Autor: archiv FTV Prima Prostřeno

2011: Seriál Aféry zaostřuje na rozvody

První díl seriálu Aféry, který byl inspirován skutečnými příběhy manželských dvojic v rozvodových řízeních, se na obrazovkách poprvé objevil v pátek 18. března ve 20 hodin. 

Herec Pavel Kříž se v něm zhostil nelehkého úkolu. V roli advokáta Dana Majera hledá pohnutky kdysi se milujících dvojic, které je vedou k rozvodovým tahanicím. Sám však možná bude překvapen zásadními zvraty, jež na něj na konci jeho pátrání mnohdy čekají. 

KLIKNĚTE NA FOTKU a přehrajte si seriál Aféry online:

Aféry
Autor: archiv FTV Prima Aféry

A rodí se Partička

Seriálem Aféry zároveň 18. března 2011 odstartoval na obrazovkách televize Prima nový zábavný blok v podobě improvizační show Partička, jejímiž protagonisty byli Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela a Ondřej Sokol.

 KLIKNĚTE NA FOTKU a bavte se s Partičkou online:

Partička
Autor: archiv FTV Prima Partička

2012: Seriál Základka pobaví i nepřátele školy

Základní škola Sever je na první pohled škola jako každá jiná. Jen zdejší učitelský sbor má poněkud svérázný smysl pro humor. Víc než výsledky studentů pedagogy například zajímá, kdo má nejdelší penis v českém showbyznysu. Co se bude dít, až ředitel zruší všechny kabinety a posadí pestrou směsici lidí do společné sborovny?

I v tomto seriálu excelují přední čeští herci. Bob Klepl v roli ředitele Grepla, který se těší na nový školní rok víc než prvňáček. Zeměpisářku Rózu Vodičkovou hraje vynikající Taťjana Medvecká, roli češtinářky Alice zase skvěle zahrála Vanda Hybnerová. Ta se v seriálu Základka rozejde s přítelem a má teď jedinou starost – jak dát kolegovi matikáři Dušanovi (Jiří Langmajer) najevo, že je pro něj konečně volná. Poradí jí její dobrá kamarádka, kterou je přírodopisářka Kamila (Bára Poláková)?
A pamatujete si na dějepisáře Zolu v podání Oldřicha Navrátila, nahluchlého učitele Oktábese alias Ladislava Trojana, který si nepamatuje, že loni odešel do důchodu, a proto se vrací?

Připomeňte si je všechny v seriálu Základka, který teď máme online na iPrima.cz:

Základka
Autor: archiv FTV Prima Základka

2013: Vařte jako šéf! Vařte jako Zdeněk Pohlreich

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich představil školu vaření. Jeho kuchařská show Vařte jako šéf! zavedla všechny příznivce dobrého jídla k základům řemesla, naučila je znalostem o surovinách a správné technice vaření.

Šéf  během několika tematických částí seriálu Vařte jako šéf! učil televizní diváky i své tři učně pracovat s vejci, připravit lahodné polévky, mistrovské omáčky nebo lahůdky z masa. Ukázal také lehká zdravá jídla i grilovačku.

KLIKNĚTE NA FOTKU a také Vařte jako šéf!:

Vařte jako šéf!
Autor: archiv FTV Prima Vařte jako šéf!

Vzhůru do Obchoďáku!

Vanda, Dáša a Simona. Co si jako malé holky slibovaly? No samozřejmě, že až budou velké, budou nejkrásnější a nejšťastnější na světě. A že budou vždycky držet spolu.

Vanda je ředitelkou obchodního centra. Žije prací a pro svou dceru a matku. Její sestra Dáša má s matkou napjatý vztah, a tak žije spokojený rodinný život ve vlastním bytě. Otevřela si obchod se spodním prádlem, po kterém dávno toužila. Simonin rodinný život právě skončil. Její manžel podniká za hranicí zákona a Simona to už nemůže dál snášet. Má strach o sebe i syna Fanyho. Začíná žít nový život jako pomocná síla v potravinách.

V hlavních rolích Tereza Kostková, Alena Vránová, Marika Procházková, Danica Jurčová, Petr Kostka, Pavel Kříž nebo Martin Trnavský.

Příběhy Vandy, Dáši a Simony nabízí další úspěšný seriál podle námětu Lucie Konášové – Obchoďák:

Obchoďák
Autor: archiv FTV Prima Obchoďák
 

2014: Startují oblíbení Vinaři

Premiéru má komediální seriál o víně a lidech kolem něj. Kultovní komediální seriál o víně zavede televizní diváky ve své první sérii do malebné jihomoravské vísky Křetice. Tady se seznámíte s pitoreskními místními postavičkami, které jako by vypadly z Nerudových povídek. Bodrý vinař Bedřich Pavlíček (Václav Postránecký) a jeho manželka Stázi (Jitka Smutná), místní velkovinař Franta Vlček (Hynek Čermák), policista Tauš (Pavel Nečas) a jeho tak trochu praštěná žena Hedvika (Lucie Benešová) a spousta dalších rozehrávají zábavné příběhy plné nejen skvělého vína, ale i vtipu a jihomoravských tradic. Víte, jak se vyrábí víno? A slyšeli jste už o mytickém sumci Žižkovi? Jak to dopadne, když si to do vinohradu namíří klokan? A co teprve, když se někdo snaží výborné moravské vínečko pančovat patoky z Maldávie! S tím vším vás seznámí Vinaři.

Bavte se s Vinaři. Pusťte si jeden z nejsledovanějších a nejoblíbenějších seriálů, které kdy televize Prima natočila online:

Vinaři
Autor: archiv FTV Prima Vinaři

Nastupuje seriál (nejen) pro ženy Svatby v Benátkách

Svatby v Benátkách mají premiéru na podzim v roce 2014 a přicházejí na Primu jako seriál se zásadními ženskými tématy. Seriál vypráví o single matce Olze Drozdové, kterou hrála krásná Petra Hřebíčková. Její postava má dvojčata, je samoživitelkou a společně se svou nejlepší kamarádkou Lolou (Alice Bendová) má v malém městě u Prahy svou svatební agenturu. Olga je schopná zařídit dokonalou svatbu všem náročným klientům. Jediné její neštěstí tkví v tom, že tu svou nikdy nezažila, hlavní představitelka má na muže opravdu smůlu. Ale během dvou sérií ji čeká opravdu zajímavá životní jízda.

Pokud vás baví vztahy, krásné šaty a vtipné či dojemné svatby, připomeňte si romantický seriál Svatby v Benátkách tím, že se podíváte na díly online.

Svatby v Benátkách
Autor: archiv FTV Prima Svatby v Benátkách

2015: Všechny moje lásky

Příběh ženy, kterou osud připravil o manžela, si během svého vysílání získal stovky příznivců a hlavně z řad žen. Hlavní hrdinka Marie nepodlehne smutku a rozhodne se naplno žít dál: pořídí si nový byt na krásném místě, nebrání se přijímat nové výzvy.

Rodinný seriál Všechny moje lásky vypráví o pozitivním přístupu k životu, o touze a odvaze překonat všechny překážky, které přináší. I když je často velmi dramatický a těžký, dá se vše zvládnout s humorem a nadsázkou. Sledujte osudy pětapadesátileté Marie Svobodové (Veronika Žilková) a jejího okolí.

Marie není sama, má se o koho opřít. Jsou tady její dvě dospělé děti Ondřej a Míša, bratr Ota nebo milovaná maminka (Libuše Švormová). A má i kamarádky a nové sousedy. Zvládne všechno s nimi? Jak se říká, není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř!

KLIKNĚTE NA FOTKU a sledujte oblíbené Všechny moje lásky online:

Všechny moje lásky
Autor: archiv FTV Prima Všechny moje lásky

Přístav

Prima na podzim nasazuje do hlavního vysílacího času po 20. hodině na pondělí a středu další nový seriál Přístav – s Martinem Dejdarem, Filipem Blažkem, Vandou Hybnerovou, Kateřinou Hrachovcovou nebo Petrem Čtvrtníčkem.

KLIKNĚTE NA FOTKU a sledujte celý Přístav online:

Přístav
Autor: archiv FTV Prima Přístav

Přichází nový pořad pro kutily Vychytávky Ládi Hrušky

Nedělní poledne začal v programu Primy ovládat další nový pořad – Vychytávky Ládi Hrušky.

S novým pořadem nastupuje na Primu i nový král kutilů Láďa Hruška! Seriózní rádce i lidový koumák! Jeho vychytávky nám usnadní život, osobitý šarm zlepší náladu. Poradí, sežene, vyzkouší, vymyslí, předvede, ušetří, uvaří… Přijede k vám na zahradu, do dílny i do kuchyně! Pořad pro chalupáře, chataře, zahrádkáře, chovatele, majitele teras, balkonů i okenních parapetů.

KLIKNĚTE NA FOTKU a vyberte si sezonu Vychytávek Ládi Hrušky, která vás zájímá:

Vychytávky Ládi Hrušky
Autor: archiv FTV Prima Vychytávky Ládi Hrušky

2016: Ohnivý kuře letí na obrazovky

V březnu 2016 vletělo přímo jako urgán na obrazovky televize Ohnivý kuře. Seriál nejen o vaření plný skvělých herců si okamžitě získal oblibu. V seriálu se střídá několik gastronomických prostředí. Typická česká hospoda u Slepičků, kde hospodaří sourozenci Jarda (Michal Suchánek) a Manka (Lenka Krobotová) Slepičkovi a Jardova křehká žena, éterická víla Malvína, soupeří o přežití vedle honosného Hotelu Grand, který ovládá rodina Tréblových v čele s autoritativní Renátou (Simona Babčáková), jejím mocichtivým synem Juniorem (David Gránský), ale stále ještě majitelem hotelu, Renátiným tchánem panem Tréblem starším (Petr Štěpánek). Trojici doplňuje sympatická cukrárna Kláry (Kristýna Leichtová) a Veruny (Lucie Polišenská) a vietnamská večerka Liua a jeho dcery Hany. A do toho všeho přijíždí Jan Dolanský a Jakub Prachař a coby Burák a Mike si otevírají v Janových Lázních novou hospodu, příznačně nazvanou Ohnivý kuře. Stejnojmenný seriál si získal srdce nejen televizních diváků, ale milovníků vaření, protože v každé epizodě přinesl nový recept, který si může každý (i méně zdatný) kuchař sám uvařit. Na motivy seriálu vyšlo i několik knih o vaření.

KLIKNĚTE NA FOTKU a užijte si obě sezony Ohnivýho kuřete v plné parádě online na iPrima.cz:

Ohnivý kuře
Autor: archiv FTV Prima Ohnivý kuře

2016: Nemocnice Motol bez příkras

Obrovské nasazení zdravotníků, nemocných i jejich blízkých, jejichž osudy jsou vzájemně navždy spojeny. Takový pohled pod pokličku Fakultní nemocnice v Motole nabídla televize Prima v ojedinělém cyklu Nemocnice Motol.

Fungování nemocnic známé ze seriálů tak vystřídal nový pohled na místa, kde se bojuje o skutečný život a zdraví. V každé epizodě 18dílného cyklu Nemocnice Motol jsou popsány skutečné příběhy pacientů s různými diagnózami, doplněné příběhy lékařů či akčními zážitky z urgentního příjmu největší nemocnice u nás. Nechybějí pacienti z chirurgie, interny, ortopedie, spondylochirurgie, kardiologie, kardiochirurgie, pediatrické kliniky, kliniky dětské hematologie a onkologie, porodnice, dětské i dospělé neurologie nebo traumatologie. Závažné případy, ve kterých jde často o život, střídají ty méně závažné. Ve všech je však v hlavní roli osud pacienta – od novorozenců přes děti různého věku, dospělých v produktivním věku až po seniory.

Boj o život a o zdraví, který nikdo nehodlá vzdát, sledujte online v našem archivu. KLIKNĚTE NA FOTKU:

Nemocnice Motol
Autor: archiv FTV Prima Nemocnice Motol

2017: Úspěch sklízí seriál Temný kraj s Lukášem Vaculíkem v hlavní roli

Temný kraj je seriálovým hitem roku a svojí sledovaností válcuje ostatní pořady. Temný kraj je plný napětí, tajemných lidových pověstí, děsivých legend, prostoupený melancholickou nostalgií malebného venkova a baladicky laděných osudů hlavních hrdinů. V hlavní roli s věrohodným hereckým výkonem Lukáše Vaculíka nemá chybu.

Seriál Temný kraj napsaly sestry Jitka a Kateřina Bártů, mimo jiné autorky dnes již legendárního seriálu Rodinná pouta (později Velmi křehké vztahy) nebo novějších V.I.P. vražd v hlavní roli s Patrikem Děrgelem a Soňou Norisovou.

V Temném Kraji zářila jedna herecká hvězda vedle druhé. Užijte si je v nej scénách!

Vychutnejte si ho komplet online na iPrima.cz. Klikněte na fotku:

Temný kraj
Autor: archiv FTV Prima Temný kraj

Pozor, rozeznívá se Modrý kód a začíná boj o život

Tedy nikoliv tady na Primě, ale na urgentním příjmu v severočeské zapadlé Rubavě. Právě sem přijíždí z Prahy „za trest“ excentrický, ale mimořádně schopný MUDr. David Hofbauer (Marek Němec). Na operačním sále je hvězda, ale v osobním styku už to tak slavné není. Přesvědčí se o tom vrchní sestra Mery (Sabina Laurinová), mladá lékařka Lucie (Eva Josefíková) i sympatická lékařka Vali (Marika Procházková), co má pořád tak nějak smůlu na chlapy. Skutečnou příčinu, proč je David v Rubavě, ví jen primář oddělení Bojan (Jiří Štěpnička), Davida zná od malička. Jak zapadne nečekaná posila do cizího prostředí, kde nejsou všichni takoví pohodáři, jak by se mohlo zdát? Nebude jeho tajemství nakonec příliš velkým soustem pro místní „podrazáky“, protekčního fracka MUDr. Sašu Růžičkovou (Sandra Nováková) či anesteziologa – alkoholika Viktora (Igor Chmela)? David ale v Rubavě najde i pravého přítele, a to ne až tak překvapivě v lékaři Romanovi Vilkinovi (Roman Zach), kterému ale pro jeho ruský původ a zvláštní schopnosti nikdo neřekne jinak než Rasputin. I on má svá temná tajemství…

Seznamte se s tím, jak to chodí na urgentním příjmu v seriálu Modrý kód. KLIKNĚTE  na fotku:

Modrý kód
Autor: archiv FTV Prima Modrý kód

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!