Casting do reality show DREAM TEAM - Mistři dílny!

Hledáme MISTRA DÍLNY II. Jste tvořiví, vynalézaví, pracujete se dřevem nebo šijete, renovujete, ovládáte kreativní techniky? Přihlaste se a hrajte o půl milionu korun a vlastní televizní pořad! Stačí vyplnit níže uvedený přihlašovací dotazník.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Screenshot: UP-Dream Team - Mistři dílny

reklama

Milí moderní kutilové, vyznavači DIY, truhláři, bydlenky, renovátoři, vynálezci, designéři…, těší nás Váš zájem o účast v soutěži, která je tu právě pro Vás.

V našem pojetí nemusí být dílnou jen ponk s truhlářskou výbavou a svářečkou. Může to být útulný prostor v pastelových barvách se šicím strojem uprostřed. Ateliér umožňující pracovat nejrůznějšími kreativními technikami. Prostě jakékoli místo, kde tvoříte. A z něj se už jen stačí přenést do našeho studia, kde vás dáme dohromady s ostatními šikovnými lidmi, abychom mohli vybrat toho nejlepšího. Každý umíte něco a dohromady vzniknou skvělé věci!

Proč byste se měli přihlásit?

  • Hledáme talenty, kteří zatím tvoří jen tak pro sebe, i ty, kteří už své produkty úspěšně prodávají
  • Bude to zábava i skvělá propagace vaší práce
  • Honorována je i samotná účast v soutěži
  • Kromě titulu a možnosti vlastního TV pořadu hrajeme o půl milionu korun.
  • Vytvoříme týmy, kde každý z vás může uplatnit to, co umí nejlépe

Vyplnit dotazník je jednoduché! Nebojte se a prostě to zkuste. S vybranými z vás se potkáme castingu, který proběhne v Praze.

Spodní věková hranice soutěžících je 18 let, horní věkový limit není dán. Více o podmínkách castingu čtěte zde

reklama

reklama