Casting: Staňte se MISTREM DÍLNY!

Česko už má své kuchaře, cukráře i pěvecké talenty. Teď ale hledáme MISTRA DÍLNY! Jste tvořiví, vynalézaví, pracujete se dřevem nebo šijete, renovujete, ovládáte kreativní techniky? Přihlaste se a hrajte o půl milionu korun a vlastní televizní pořad! Stačí vyplnit nejpozději do 25. dubna 2021 níže uvedený přihlašovací dotazník.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

UP-Mistři dílny (castingová výzva)

reklama

Milí moderní kutilové, vyznavači DIY, truhláři, bydlenky, renovátoři, vynálezci, designéři…, těší nás Váš zájem o účast v soutěži, která je tu právě pro Vás.

V našem pojetí nemusí být dílnou jen ponk s truhlářskou výbavou a svářečkou. Může to být útulný prostor v pastelových barvách se šicím strojem uprostřed. Ateliér umožňující pracovat nejrůznějšími kreativními technikami. Prostě jakékoli místo, kde tvoříte. A z něj se už jen stačí přenést do našeho studia, kde vás dáme dohromady s ostatními šikovnými lidmi, abychom mohli vybrat toho nejlepšího. Každý umíte něco a dohromady vzniknou skvělé věci!

Proč byste se měli přihlásit?

  • Hledáme talenty, kteří zatím tvoří jen tak pro sebe, i ty, kteří už své produkty úspěšně prodávají
  • Bude to zábava i skvělá propagace vaší práce
  • Honorována je i samotná účast v soutěži
  • Kromě titulu a možnosti vlastního TV pořadu hrajeme o půl milionu korun.
  • Vytvoříme týmy, kde každý z vás může uplatnit to, co umí nejlépe

Vyplnit dotazník je jednoduché! Nebojte se a prostě to zkuste. 

Dotazník vyplňte nejpozději do 25. dubna 2021! S vybranými z vás se potkáme už na jarním castingu, který proběhne v Praze.

Spodní věková hranice soutěžících je 18 let, horní věkový limit není dán.

reklama

reklama