CASTING: Přihlaste se do pořadu POSTAV SI SEN

Sníte vy nebo někdo z vašeho okolí o novém bydlení? Máte šikovné ruce, ale chybí vám nápady a finance? Tak to dejme dohromady a přihlaste se do nového pořadu a postavte si s námi svůj sen.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Postav si sen (castingová výzva)

reklama

Vyplnit přihlášku je jednoduché, zvládnete to intuitivně bez nápovědy.

 

Základní informace k vyplnění přihlášky:

Jak se mohu přihlásit?

Přihlásit se můžete jen na základě tohoto elektronického formuláře.

Mohu se přihlásit i jinak? Kam zaslat přihlášku?

Bohužel, jiné přihlášky nejsou akceptovány a nebudou přijaty. Je tedy zbytečné zasílat přihlášku poštou nebo pouze v e-mailové zprávě. Denně se přihlásí několik desítek lidí a je třeba respektovat toto opatření.

Jaké jsou podmínky pro účast v pořadu? Platí se něco?

Kritéria výběru jsou různorodá a poměrně složitá. Určitě záleží na preciznosti zpracované přihlášky, jaká rodina se hlásí, jaké jsou jejich potřeby, jaký je současný stav atd. Přihlášku tak může podat kdokoliv, pokud se jeho nemovitost nachází na území České republiky a je mu více než 18 let.

Do kdy je možné přihlášky posílat?

V tuto chvíli lze zasílat přihlášky do pořadu zatím do odvolání. TV Prima plánuje výrobu jarní série, ale ve chvíli, kdy bude pořad diváky sledován, je možné, že bude ihned zahájena výroba další série. Určitě budeme brát k výběru všechny došlé přihlášky.

Přihláška nejde odeslat. Kde je chyba?

Příčin na vaší straně může být několik:

1. Zkontrolujte si, zda-li byla vyplněna všechna povinná pole.

2. Zkontrolujte si ta pole, která musí obsahovat pouze číslici, nikoliv text.

3. Zkontrolujte součet objemu vašich příloh, aby nebyl větší než 300 MB.

4. Zkontrolujte stabilitu připojení k internetu. V případě poklesu odchozí rychlosti odesílání dat do našeho serveru můžete být odpojeni.

5. Zkontrolujte si antivirový program, zdali váš počítač není napaden virem. Pokud ano, pak náš server automaticky příjem přihlášky zastaví.

Chyba může být i na naší straně. Stát se to může v těchto případech:

1. Když se ve stejnou vteřinu setkají dva či více žadatelé při odesílání přihlášky, odmítne náš server tyto přihlášky přijmout. Pravděpodobnost je to však minimální.

2. Naše kapacity budou překročeny. I my máme svoje limity. Ty jsou nyní na staveny na dostatečnou kapacitu. Přesto všechno, pokud by byl zájem obrovský a každý žadatel by využil svoji maximální kvótu pro přílohy 300 MB, pak jsme schopni odbavit měsíčně pouze omezené množství, které je asi tisícovka přihlášek.

Jak se dozvím, že jsem vybraná?

Vybrané rodiny kontaktujeme telefonicky, kdy postup do druhého kola neznamená, že je rodina skutečně vybrána. V ostatních případech rodiny o dalším úspěchu či neúspěchu nekontaktujeme.

Jak dlouho trvá, než se rozhodnete, že jste nás vybrali?

Někdy je to měsíc, může to být třeba i dva roky. Stále všechny přihlášky probíráme a hledáme nejvhodnější rodiny a jejich místa k rekonstrukci. Proto rodinám nesdělujeme výsledky, že nebyly vybrané. Šance jsou pořád.

Zaslali jsme přihlášku před dvěma lety, máme vyplnit přihlášku novou?

Pokud se u vás něco výrazného změnilo, potom je potřeba vyplnit a zaslat novou přihlášku. Mezi výrazné změny počítáme jiný prostor místa rekonstrukce, změna životní situace apod.

Kolik můžu poslat přihlášek?

Přihláška by měla být vždy na jeden prostor – jednu rodinu – jeden příběh. Pokud chcete přihlásit někoho jiného, pak doporučujeme, aby se tato rodina přihlásila sama. Lze jim však s přihláškou pomoci, údaje o rodině však vy nevyplňujte za sebe. Mohlo by dojít k vyřazení přihlášky.

Jsme rodina zo Slovenska, možme sa prihlásit?

Bohužel, pořad je určený pouze pro nemovitosti, které se nacházejí na území České republiky. Pokud jste ale slovenská rodina bydlící třeba v Plzni, tak se jistě do pořadu přihlásit můžete.

Co rozhoduje, že si rodinu vyberete?

Měřítek k výběru účastníků je několik. Určitě ta hlavní měřítka jsou dvě – rodina a nemovitost.

Kolik peněz si připlatíme za rekonstrukci?

Žádné a vše je ZADARMO! Pokud vám někdo říká, že si účastníci něco platí, pak jistě lže. Pořad Jak se staví sen již proinvestoval přes 50 milionů korun a vše bylo zdarma.

reklama

reklama