DERMACOL LOVE DAY potěší i milovníky dobrého jídla a pití

Už tuto středu se bude konat DERMACOL LOVE DAY - den plný lásky, krásy a zábavy. Ženy se budou moci nechat rozmazlovat v Prima LOVE a Dermacol Beauty zóně, děti se vyřádit v HARIBO dětské zóně a pánové si najdou to své v Men zóně. Pro všechny bude ale připraveno spoustu dobrého jídla a pití hned v několika stáncích ve FOOD zóně, kde si smlsne každý. Dobrou chuť!
Food Zone
Food Zone

reklama

Spousta dobrot z celého světa

Na DERMACOL LOVE DAY nezapomeňte rozhodně navštívit FOOD zónu plnou dobrot z celého světa. To nejlepší si budete moci dopřát v Globusu. Značka Poctivá výroba Globus znamená vždy čerstvé a kvalitní výrobky, které jsou denně vyráběny v každém hypermarketu Globus. Každý den pro vás poctivě připravuje čerstvé pečivo, bourá čerstvé maso a z vlastních surovin vaří čerstvá jídla. To nejlepší od našich pekařů, řezníků a kuchařů.

Nezapomeňte navštívit stánek Globus
Nezapomeňte navštívit stánek Globus

Smlsnout si ale budete moci i na nejrůznějších specialitách na grilu i burgerech, připraven bude i stánek s olivami, hranolkami a pro ty, co mají rádi sladké třeba také palačinky.

Dodržovat pitný režim!

O pitný režim se postará společnost Maspex. Ta na DERMACOL LOVE DAY představí své novinky pod značkami Relax H2Ovoce, která kombinuje vodu a džus i Relax Kubík Waterrr Ice, jež zase ocení děti jako chladivé osvěžení.

Maspex
Maspex

Se Zlatopramenem Radler 0,0 % se Vám v Grébovce hlava zamotá jen z lásky. Je totiž prvním radlerem bez jediné kapky alkoholu. Po dvou stávajících příchutích Citron, bezový květ, máta a Černý rybíz, levandule, které se na trhu objevily v minulém roce, přidává Zlatopramen třetí variantu v plechu – osvěžující Grep a rozmarýn. Na stánku můžete během Prvního májového dne ochutnat také Radler 0,0 % Citrón na čepu. A ještě pár zajímavostí na konec: v celém portfoliu Zlatopramen Radler 0,0 % je navíc nově snížen obsah cukru o 30 %, všechny varianty jsou bez konzervantů a přidaných barviv a samozřejmostí je nulové procento alkoholu. 1. května budete mít možnost všechny příchutě ochutnat, která bude vaše nej?

Zlatopramen
Zlatopramen

No a pro ty, kteří přijdou na akci po svých, bude připraven osvěžující nízkoalkoholický drink SpritzOne®, jehož dokonalá rovnováha a vyváženost bílého vína, bylinných aromat a cukrů vytvářejí ovocnou, lehce nahořklou a osvěžující chuť. Je tak perfektním osvěžujícím aperitivem na nejrůznější akce, festivaly, koncerty, golfové turnaje, eventy, food festivaly, oslavy, anebo jen tak pro radost.

SpritzOne ABA
SpritzOne ABA

Těšit se můžete také na Gordon’s Premium Pink - růžový gin, který v sobě propojuje tradiční chuť ginu se svěžestí jahod, malin a červeného rybízu. Vzniká podle tradiční receptury nejprodávanějšího suchého ginu na světě, který si při slavnostních událostech vychutnává například i britská královská rodina. Růžový gin od Gordon’s dodá v kombinaci s kvalitním tonikem šmrnc jakémukoliv drinku G&T. Rozumí si totiž nejen s jahodami a dalšími červenými plody, ale také s chilli papričkami nebo citrónem a rozmarýnem. Tak rozhodně přijďte ochutnat!

Gordon’s Premium Pink
Gordon’s Premium Pink

reklama

reklama