Nechte se hýčkat na druhém ročníku DERMACOL LOVE DAY v pražské Grébovce

DERMACOL LOVE DAY
DERMACOL LOVE DAY

Čas lásky a tradičního líbání pod rozkvetlými stromy, to je První máj. A právě v tento den se pražská Grébovka již podruhé promění v ten nejkouzelnější a nejzamilovanější prostor s pestrou škálou aktivit v duchu lásky, krásy a zábavy. DERMACOL LOVE DAY se i letos zaměří především na ženy, které si budou moci užít den plný hýčkání s celou svou rodinou. Akci budou moderovat Eva Perkausová a David Gránský. Návštěvníci se navíc mohou těšit na hudební vystoupení slovenské skupiny NO NAME.

Program
Program

DERMACOL LOVE DAY si v loňském roce doslova zamilovaly tisíce návštěvníků. Ti se i letos mohou těšit na nejrůznější aktivity, jako je líčení neslíbatelnou rtěnkou, lakování nehtů dlouhotrvajícím lakem nebo speciální fashion i sportovní workshopy. Dermacol navíc na akci představí novou řadu kosmetiky pro muže, ve které najdou inspiraci v péči o vlasy, vousy, pleť i tělo.

Speciálně dámy si budou moci vychutnat módní přehlídku návrháře Michala Marka, přehlídku spodního prádla od Trenýrkárna.cz nebo se nechat inspirovat oděvy z kolekce jaro/léto 2018 od návrhářky Zuzany Veselé. Návštěvníci se mohou dále také těšit na autorské čtení Michala Viewegha a autogramiádu jeho nové knihy Muž a žena. Setkání se známými českými youtuberkami a blogerkami z oblasti fashion & beauty i setkání s VIP osobnostmi televize Prima je pak pomyslnou třešničkou na dortu. V odpoledních hodinách potom vystoupí slovenská skupina NO NAME a na závěr večera Michael Foret a jeho kapela ForetGump.

Ani letos nebude samozřejmě chybět tradiční líbání pod rozkvetlou třešní s profesionálními líbači a soutěž o projížďku legendární růžovou limuzínou, která bude probíhat každou hodinu. Dámy jistě potěší také lechtivá Red zóna s Dámskou jízdou.

Děti se zabaví v My Little Pony dětské zóně, ve které bude i kreativní dílnička. V té si budou moci děti vytvořit vlastní pony doplňky, jako jsou křídla, roh jednorožce a další. Čeká je ale i speciální taneční vystoupení My Little Pony a školička, maminky se mohou těšit na exkluzivní módní přehlídku My Little Pony a další aktivity.

K dispozici bude také dětský hlídací koutek LIPA LEARNING, kde se o ty nejmenší rádi postarají lektoři z Baby Office. Děti si vytvoří ozdobné květinové zápichy do květináčů nebo si zahrají některé z mnoha vzdělávacích her. Dospělí si pak mohou společně s dětmi odpočinout v relaxační zóně se sedacími vaky. Pro maminky s těmi nejmladšími bude k dispozici také zázemí pro kojení a přebalování.

Připraveno bude i kreativní tvoření s časopisem Kreativ. Malí i velcí si pak budou moci zacvičit s časopisem Kondice nebo si dopřát vlasový styling v GLANC chill out zóně. Připraveny budou také nejrůznější pokrmy a ochutnávky ve Food zóně. Pro pány pak bude k dispozici Men zóna, kde budou moci využít například služeb Adams BarberShop.

Při vstupu na akci si budou moci návštěvníci zakoupit balíček za 200 Kč s dárkem v nezaměnitelné tašce Dermacol v minimální hodnotě 500 Kč. Zkrátka DERMACOL LOVE DAY bude věnovaný jen a jen vám, protože každý z nás si občas zaslouží trochu toho odpočinku a hýčkání.

Vstupenky můžete zakoupit ZDE.

Akce se koná pod záštitou starostky MČ Praha 2, Mgr. Jany Černochové.

reklama