Oslavte První máj na třetím ročníku DERMACOL LOVE DAY v pražské Grébovce

Na Prvního máje se pražská Grébovka již potřetí promění v ten nejzamilovanější prostor se spoustou aktivit v duchu lásky, krásy a zábavy. DERMACOL LOVE DAY se i letos zaměří na ženy, které si budou moci užít den plný hýčkání za doprovodu svých drahých poloviček a těch nejmenších.
DERMACOL LOVE DAY
DERMACOL LOVE DAY

reklama

Návštěvníci se mohou těšit na známé tváře televize Prima, v čele s moderátory Evou Perkausovou a Petrem Vágnerem. V odpoledních hodinách potom vystoupí skupina Mandrage a chybět samozřejmě nebude ani přání k osmým narozeninám kanálu Prima LOVE. Akci již třetím rokem pořádá primácká agentura Solootions.

Na DERMACOL LOVE DAY oslaví kanál Prima LOVE již tradičně své narozeniny a chybět u toho nebudou ani tváře televize Prima. „DERMACOL LOVE DAY patří do portfolia eventů pro veřejnost, pořádaných primáckou agenturou Solootions. Je jednou z tradičních akcí, která každým rokem přiláká tisíce návštěvníků, a to nejen díky nádhernému prostředí, ale především díky jedinečnému programu, který se zaměřuje na všechny cílové skupiny a nabízí jim vždy něco navíc – pestrý obsah, neopakovatelný zážitek umocněný setkáním s tvářemi televize a skvělým hudebním vystoupením,“ uvádí Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima, který je zároveň zodpovědný za agenturu Solootions.

„S láskou ke kráse měníme svět“ je motto známé české kosmetické značky Dermacol. A k tomu oslava Prvního máje přímo vybízí. „Všechny vás srdečně již potřetí zveme do Grébovky, kde chystáme líčení dam v čele s neslíbatelnou rtěnkou 16H Lip Colour, ale budeme mít připravenou i zábavu pro děti a muže. Pro děti jsme si přichystali velmi oblíbenou aplikaci pestrobarevných pudrů na vlasy a pánům budeme například aktivně ukazovat benefity oleje na vousy. Na místě budeme rozdávat naše unikátní Dermacol bankovky, a vy si tak budete moci nakoupit za skvělých podmínek. Věříme, že díky našim parfémům i krásně provoníme Grébovku,“ dodává Věra Komárová, ředitelka a spolumajitelka rodinné firmy Dermacol.

Speciálně dámy si budou moci vychutnat i módní přehlídky, spoustu workshopů a ukázky nejrůznějších tanců. Ani letos nebude samozřejmě chybět tradiční líbání pod rozkvetlou třešní s profesionálními líbači. Pro pány bude potom připravena odpočinková zóna a i děti si užijí plno zábavy. „Máme radost ze spolupráce s DERMACOL LOVE DAY, který se koná v nádherných prostorech Grébovky. Těšíme se, že naším programem v HARIBO dětské zóně připravíme zábavu pro všechny malé návštěvníky,“ říká Michaela Spickett, marketingová manažerka společnosti HARIBO.

Nebude chybět ani tradiční zóna Vltava Labe Media, zastoupená časopisem Glanc, kde si budou návštěvníci moci v chill out zóně dopřát vlasový styling a nechat se vyfotit v unikátní fotobudce s titulkou Glanc. Pro malé i velké budou připraveny tradiční workshopy, společně s týmem Kreativ si budou moci poskládat origami, vymalovat jarní omalovánky a pro všechny tvořivé budou připraveny kreativní dárečky. A s magazínem Kondice si zase návštěvníci budou moci zacvičit a vyzkoušet různé cvičení jógy.

Vstup na DERMACOL LOVE DAY je pro všechny návštěvníky zdarma. Pokud si ale zakoupí tašku Dermacol, mohou se nechat nalíčit, nalakovat nehty, a navíc si odnést dárky v minimální hodnotě 500 Kč! Tašku je možné zakoupit na GoOut, Ticketportal nebo Slevomat, kde jsou společně s taškou k dispozici i další Prima LOVE balíčky.

Akce se koná pod záštitou starostky MČ Praha 2, Mgr. Jany Černochové.

Akci již třetím rokem pořádá primácká agentura Solootions.
Více informací na www.dermacolloveday.cz.

reklama

reklama