Jennifer Lopez roztančí na konci října Prahu

Největší hvězda latino popu vyslyšela prosby svých fanoušků a vyjede na své vůbec první světové turné, v rámci kterého zavítá i do pražské O2 areny. Všechny přítomné zvedne ze sedadel a roztančí v pátek 26. října.
Jennifer Lopez, foto: Sony music
Jennifer Lopez, foto: Sony music
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ani ne týden poté, co prestižní časopis Forbes označil Jennifer Lopez za nejvlivnější celebritu současnosti, přichází pro všechny její fanoušky další úžasná zpráva – největší hvězda latino popu dnes oznámila evropské zastávky svého turné Dance Again, v rámci kterého v pátek 26. října zavítá poprvé i do Prahy!

 

Jennifer Lopez, kterou všichni v šoubyznyse znají pod uměleckým jménem J.Lo, prožívá úžasné a prací nabyté období. Loni vydala úspěšné album Love?, druhou sezonu vystupuje jako porotce v talentové soutěži American Idol, 18. května měl americkou premiéru její nejnovější film What to Expect When You're Expecting (v ČR bude uveden pod názvem Jak porodit a nezbláznit se). Letos vydala veleúspěšný singl Dance Again, chystá další album a vyjíždí na světové turné …

 

Album Love? je jejím v pořadí sedmým studiovým albem. Vyšlo v dubnu 2011 a obsahuje mimo jiné hity jako On the Floor, I‘m Into You nebo Papi. Video ke skladbě On the Floor je s počtem zhlédnutí převyšujícím 541 mil. nejúspěšnějším hudebním videem, které kdy nějaká zpěvačka umístila na YouTube. Singl Dance Again, který vyšel letos v dubnu a měl by se objevit na připravovaném albu, nejen aktuálně válcuje hitparády na celém světě, ale dal i název připravovanému světovému turné. To bude mít přes 60 zastávek. Začíná 14. června v Panama City, sedm zastávek je naplánováno v Jižní Americe, v 19 destinacích v USA a Kanadě zpěvačku na jevišti doprovodí Enrique Iglesias. Díky obrovskému zájmu fanoušků, kteří severoamerické koncerty vyprodali v průběhu pár hodin, se musela v několika městech přidávat další představení. Na podzim se turné přesune do Evropy a do Asie.

 

Jennifer Lopez se narodila v newyorském Bronxu a už od mala tíhla k hudbě a tanci. Svoji kariéru začala účinkováním v nízkorozpočtových filmech a jako sboristka v různých muzikálech. Po přestěhování do Los Angeles se snažila prorazit jako herečka v seriálech a tanečnice – účinkovala mj. v klipu Janet Jackson That's the Way Love Goes. Po menších rolích přišel v její kariéře zlom v roce 1997, kdy na sebe upozornila ve filmech Selena (za ztvárnění hlavní role získala nominaci na Zlatý Globus), Anakonda a U-Turn. V roce 1998 následuje Zakázané ovoceGeorgem Cloonym. Už jako velká hvězda ztvárnila později hlavní role v romantických komediích jako Svatby podle Mary, Krásná pokojská, Smím prosit?, Táta na plný úvazek, Příšerna tchýně nebo Záložní plán.

 

Svoje první album On the 6 vydává v roce 1999. Obsahuje takové hity jako If You Had My Love, Waiting for Tonight nebo Lets Get Loud. Za celou svoji kariéru vydala 7 studiových alb a prodala přes 55 mil. hudebních nosičů. J.Lo získala 3x American Music Award, 2x World Music Award, 5 jejich alb se pyšní platinovým statusem.

 

Vstupenky na pražský koncert J.Lo - Dance Again v cenách od 1190,- Kč jsou v prodeji na terminálech SAZKA od pátku 25. května, předchozí internetová rezervace je možná na www.sazkaticket.cz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama