CASTING do pořadu JAK SE STAVÍ SEN

Toužíte po lepším bydlení?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

UP-Výzva - Jak se staví sen 2.

reklama

Byl pro vás nebo někoho z vašich blízkých poslední rok náročný a připravil vás o hodně? Prožíváte vy nebo někdo z vašich blízkých složité období a chcete do vašeho života vrátit trochu štěstí a naděje? Potřebujete pomoci s bydlením? Přihlaste se do pořadu Jak se staví sen extra a my vám pomůžeme.

I tentokrát se můžete těšit na zázračné proměny. I vaše sny o lepším bydlení jsou výzvou pro naše designéry. Přihlaste se ZDE, prostřednictví formuláře.

Vyplnit přihlášku je jednoduché, zvládnete to intuitivně bez nápovědy.

Tady jsou základní informace k vyplnění přihlášky:

Jak se mohu přihlásit?

Přihlásit se můžete jen na základě elektronického formuláře, jak jsme psali výše. Ještě jednou, najdete ho ZDE.

Mohu se přihlásit i jinak? Kam zaslat přihlášku?

Bohužel, jiné přihlášky nejsou akceptovány a nebudou přijaty. Je tedy zbytečné zasílat přihlášku poštou nebo pouze v e-mailové zprávě. Denně se přihlásí několik desítek lidí a je třeba respektovat toto opatření.

Jaké jsou podmínky pro účast v pořadu? Platí se něco?

Kritéria výběru jsou různorodá a poměrně složitá. Určitě záleží na preciznosti zpracované přihlášky, jaká rodina se hlásí, jaké jsou jejich potřeby, jaký je současný stav atd. Přihlášku, tak může podat kdokoliv, pokud se jeho nemovitost nachází na území České republiky a je mu více než 18 let.

Do kdy je možné přihlášky posílat?

V tuto chvíli lze zasílat přihlášky do pořadu zatím do odvolání. TV Prima plánuje výrobu jarní série, ale ve chvíli, kdy bude pořad diváky sledován, je možné, že bude ihned zahájena výroba další série. Určitě budeme brát k výběru všechny došlé přihlášky.

Přihláška nejde odeslat. Kde je chyba?

Příčin na vaší straně může být několik:

1. Zkontrolujte si, zda-li byla vyplněna všechna povinná pole.

2. Zkontrolujte si ta pole, která musí obsahovat pouze číslici, nikoliv text.

3. Zkontrolujte součet objemu vašich příloh, aby nebyl větší než 300 MB.

4. Zkontrolujte stabilitu připojení k internetu. V případě poklesu odchozí rychlosti odesílání dat do našeho serveru můžete být odpojeni.

5. Zkontrolujte si antivirový program, zdali váš počítač není napaden virem. Pokud ano, pak náš server automaticky příjem přihlášky zastaví.

Chyba může být i na naší straně. Stát se to může v těchto případech:

1. Když se ve stejnou vteřinu setkají dva či více žadatelé při odesílání přihlášky, odmítne náš server tyto přihlášky přijmout. Pravděpodobnost je to však minimální.

2. Naše kapacity budou překročeny. I my máme svoje limity. Ty jsou nyní na staveny na dostatečnou kapacitu. Přesto všechno, pokud by byl zájem obrovský a každý žadatel by využil svoji maximální kvótu pro přílohy 300 MB, pak jsme schopni odbavit měsíčně pouze omezené množství, které je asi tisícovka přihlášek.

Jak se dozvím, že jsme vybraní?

Vybrané rodiny kontaktujeme telefonicky, kdy postup do druhého kola neznamená, že je rodina skutečně vybrána. V ostatních případech rodiny o dalším úspěchu či neúspěchu nekontaktujeme.

Jak dlouho trvá, než se rozhodnete, že jste nás vybrali?

Někdy je to měsíc, může to být třeba i dva roky. Stále všechny přihlášky probíráme a hledáme nejvhodnější rodiny a jejich místa k rekonstrukci. Proto rodinám nesdělujeme výsledky, že nebyly vybrané. Šance jsou pořád.

Zaslali jsme přihlášku před dvěma lety, máme vyplnit přihlášku novou?

Pokud se u vás něco výrazného změnilo, potom je potřeba vyplnit a zaslat novou přihlášku. Mezi výrazné změny počítáme jiný prostor místa rekonstrukce, změna životní situace apod.

Kolik můžu poslat přihlášek?

Přihláška by měla být vždy na jeden prostor – jednu rodinu – jeden příběh. Pokud chcete přihlásit někoho jiného, pak doporučujeme, aby se tato rodina přihlásila sama. Lze jim však s přihláškou pomoci, údaje o rodině však vy nevyplňujte za sebe. Mohlo by dojít k vyřazení přihlášky.

Jsme rodina zo Slovenska, možme sa prihlásit?

Bohužel, pořad je určený pouze pro nemovitosti, které se nacházejí na území České republiky. Pokud jste ale slovenská rodina bydlící třeba v Plzni, tak se jistě do pořadu přihlásit můžete.

Co rozhoduje, že si rodinu vyberete?

Měřítek k výběru účastníků je několik. Určitě ta hlavní měřítka jsou dvě – rodina a nemovitost.

Kolik peněz si připlatíme za rekonstrukci?

Žádné a vše je ZADARMO! Pokud vám někdo říká, že si účastníci něco platí, pak jistě lže. Pořad Jak se staví sen již proinvestoval přes 50 milionů korun a vše bylo zdarma.

Info o pořadu:

Jak se staví sen je designová reality show vysílaní na TV Prima od roku 2007. Vybraná rodina z desítek tisíc přihlášených má to štěstí, že jednoho dne u jejich dveří zazvoní a přijede za nimi moderátor s dvojicí designérů a celou partou řemeslníků. Právě se jim splnil sen a jejich vytoužená nemovitost projde rekonstrukcí.

Designéři to však nemají jednoduché. Jsou limitováni časem jen několika málo dní, někdy i hodin. Rodina po dobu rekonstrukce odjíždí mimo domov, aby následná proměna byla pro ně překvapením. „Kolik budeme platit?“ je vždy pravidelná otázka rodiny. „Nic, je to ZADARMO!“

Zde najdete minulé proměny v pořadu Jak se staví sen.

Jak se staví sen v číslech:

Vysíláno od roku 2007
Počet sérií 15
Počet dílů 217
Celková investice 59 406 864 Kč
Nejdražší proměna 850 000 Kč
Nejdéle trvající rekonstrukce – 37 dní trvala rekonstrukce 5. dílu I. série pořadu
Počet designérů pořadu 52 osob

Charitativní projekty
Klokánek
Konto Bariéry
Sluneční domov
Rozum a cit

reklama

reklama